چین در پاسخ به COVID-19 بهتر از ما را جهانی می یابد نظرسنجی

این نظرسنجی از بیش از 120,000 نفر از 53 کشور توسط فکر می کنم تانک و آلمانی در مراکز داده شرکت دالیا تحقیقات نشان داده که حتی در کشورهای دموکراتیک 45 درصد از مردم فکر می کردند دولت خود را محدود بود بیش از حد بسیاری از آزادی ها در طول بیماری همه گیر.

“COVID-19 نیز یک محک برای دموکراسی” گفت: راسموسن رئیس اتحاد دموکراسی بنیاد و سابق دبیر کل ناتو.

“آن را باید به عنوان هشداری به رهبران دموکرات که مردم می خواهند بیشتر دموکراسی و آزادی پس از COVID-19” او گفت:.

بیش از 60 درصد از مردم نظر سنجی فکر چین تا به حال پاسخ خوبی به این بیماری همه گیر در حالی که تنها یک سوم در سراسر جهان فکر آمریکا پاسخ موثر بوده است. فقط بیش از نیمی از افراد مورد بررسی در ایالات متحده فکر خود دولت تا به حال به خوبی پاسخ داده است.

این بررسی نشان داد که بسیاری از چینی ها فکر می کنم ایالات متحده تاثیر منفی بر دموکراسی در سطح جهان است.

یونان و تایوان و ایرلند کره جنوبی و استرالیا و دانمارک شد کشورهایی که بیشترین نسبت افراد گفت: دولت خود را به حال responsed خوبی به بحران است. مردم در برزیل, فرانسه, ایالات متحده, ایتالیا و انگلستان احساس خود را در دولت به کار گرفته وضعیت بد.

به طور جداگانه مطالعه نشان داد که اکثریت جهان فکر می کند آن است که به احتمال زیاد و یا تا حدودی احتمال دارد که یک قدرت خارجی را تحت تاثیر قرار و نتایج خود را در انتخابات بعدی.

دو کشور که نگران حداقل در مورد دخالت خارجی شد چین و روسیه است. جلوتر از ما انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر 55 درصد از آمریکایی ها فکر می کنم که تداخل بسیار یا تا حدودی به احتمال زیاد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de