کنگره Adhir Ranjan Chowdhury سوالات فرمانده ارتش بیش از سخن گفتن در هند-چین مرز بست

ladakh standoff, adhir ranjan chowdhury twitterAdhir Ranjan Chowdhury به سوال رئیس ستاد ارتش MM Naravane بیش نظرات خود را در Ladakh بست. (فایل)

ارشد کنگره رهبر Adhir Ranjan Chowdhury به سوال رئیس ستاد ارتش Manoj Mukund Naravane بیش از سخنان خود در هند و چین مرز بست. چودری گفت که فرمانده ارتش را حس سرزندگی است ترس را به عنوان او با اشاره به این اظهارات که مذاکرات بین هند و چین در حوزه نظامی سطح در Ladakh بن بست شد و پربار.

هند و چین مشغول به کار هستند از طریق تاسیس نظامی و کانال های دیپلماتیک برای حل و فصل فعلی مرز بن بست در Ladakh.

اخبار مرتبط

“فرمانده ارتش به چه معنی است که نظامی ایران با چین بود بسیار پربار’. زمانی که مذاکرات در حال گزارش شده اند به تازگی چینی اشغال شرق لاداخ منطقه درک خود را از شور و اشتیاق است و ترس” چودری, رهبر کنگره در Lok سبها گفت.

حزب کنگره بوده است سوال مودی دولت بیش هند در واکنش به چین در افزایش تنش در مرز. سخنگوی حزب Randeep سینگ Surjewala روز یکشنبه در مورد سوال نخست وزیر نارندرا سکوت در طول مرز اختلاف ادعا چینی به زور در زمان بیش از زمین های متعلق به هند است.

“قرمز چشم مودی دولت نگه داشته است مرموز سکوت در مورد چین به زور مصرف بیش از زمین هند. در حال حاضر خواهد شد PM بگویید که چگونه به خلاص شدن از شر دشمن را از Pangong دریاچه پست؟” Surjewala توییتی در هندی.

فرمانده ارتش Naravane گفته بود کل وضعیت در امتداد مرز با چین تحت کنترل است و این روند مشارکت آغاز شده است. هند و چین باید حداقل شش دور برگزار شد از جلسات بین دو ژنرال بزرگ برای پایان دادن به بن بست نزدیک Pangong Tso در لاداخ در هفته اول ماه مارس.

Surjewala همچنین ناودان مودی دولت بیش از این اتهام شکنجه یک ملی هند شد و به بازداشت توسط پلیس نپال روز جمعه بعد از ظهر پس از یک firting حادثه در نزدیکی مرز در سیتمرهی منطقه بیهار.

“آیا چشم قرمز (مودی) و Sushasan ببو (بحار وزیر Nitish کومار) پاسخ?” Surjewala خواسته متصل شده و یک گزارش خبری است که در آن مردی بود که به زندان گرفته شده توسط پلیس نپال به اشتراک گذاشته شده وضعیت خود را با رسانه ها پس از بازگشت به هند است.

یک مرد کشته شد و دو نفر دیگر مجروح در روز جمعه پس از نپال پلیس افتتاح شد آتش سوزی در یک جمعیت در یک منطقه مرزی در سیتمرهی. Lagan Yadav شد دور گرفته شده توسط پلیس نپال روز جمعه پس از شلیک حادثه در Jankinagar منطقه است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de