هند نیاز به خواب بیدار می شوید به نیاز مبرم برای پلیس اصلاحات

مدل Police عمل 2006 منتشر شد به تمام متحده; که در سال 17 متحده تصویب قوانین جدید و یا اصلاح خود و قوانین موجود در این مدل جدید قانون.

با صدها نفر از هزاران نفر از خشم شهروندان آمریکایی در خیابان در اعتراض به قتل یک مرد سیاه پوست توسط یک افسر پلیس آن است که بیش از زمان که ما در هند, از خواب بیدار شد و به گریه نیاز برای پلیس اصلاحات در کشور ما است.

در حالی که بسیاری از ما (ممتاز سرخپوستان) باید کمی کامیون با پلیس, فقیرترین سرخپوستان—در خصوص اقلیت ها مانند Dalits مسلمانان adivasis و دیگران—رنج می برند اغلب قابل ملاحظه و گاهی اوقات به طرز وحشیانه ای در دست پلیس (نگاه کنید به بیت.ly/30IpHMH بیت.ly/2B6tVCU و بیت.ly/2zCXHyU).

اخبار مرتبط

پس گفت که هر چند این مهم است به درک که به طور کلی پلیس خود را تحت فهم فشار ضعیف هستند پرداخت می شود به طور کلی وحشتناک شرایط زندگی و از همه بدتر معمولا مدیون به فاسد و رشوه خوار مافوق. مطمئن باشید بسیاری از پلیس مانند بقیه از ما حمل تعصبات پنهان و نه چندان پنهان است که عملکرد خود را نابرابر و ناعادلانه است. اما به عنوان افراد هر یک از آنها هیچ بدتر یا بهتر از هر یک از ما.

در حال حاضر پرداختن به تعصب و زحمت کش جاده—هر یک از ما باید برای مقابله با ما را تعصبات (و ما همه آنها را داشته باشد) و آدرس آنها را به عنوان بهترین ما می توانیم و به طور مداوم با قرار دادن کلمه در خانواده های ما و هر کجا که ما هر گونه نفوذ است که واقعا وجود دارد هیچ تفاوت اساسی بین مردم است که ما همه شهروندان و یک قانون. این تلاش ها هرگز نمی تواند متوقف شود.

در موازات ما باید به کار در نهادی طرف. مدل Police عمل 2006 منتشر شد به تمام متحده; که در سال 17 متحده تصویب قوانین جدید و یا اصلاح خود و قوانین موجود در این مدل جدید قانون. شده اند وجود دارد بیشتر تحولات پس از آن اما بسیاری از آن اصول اساسی برآورده نشده باقی می ماند.

پارلمانی خدمات پژوهشی (PRS) پیشرو سازمان های غیر دولتی در هند را بسیار عالی گزارش در سال 2017 در پلیس اصلاحات در هند. آنها بیان شش مناطقی که کار قابل توجهی بود و هنوز هم مورد نیاز—پلیس پاسخگویی; نیاز به قانون جداگانه و منظور از تحقیق; فقیر شرایط کاری و سبب شیوع نیروی پلیس; پاسبانان مسائل مرتبط; پلیس زیربنایی و عمومی-پلیس روابط.

حتی سرسری خواندن رسانه ای “را نشان می دهد انواع مختلفی از شکایت علیه پلیس از جمله بی دلیل دستگیری جستجوهای غیرقانونی شکنجه و تجاوز وادار سازد. برای چک کردن در برابر چنین سوء استفاده از قدرت کشورهای مختلف اتخاذ کرده اند پادمان مانند پاسخگویی پلیس به سیاسی و اجرایی داخلی و پاسخگویی به افسران ارشد پلیس و مستقل پلیس نظارت مقامات”. پاسخگویی به سیاسی اجرایی می تواند به لحاظ نظری محدود عملیاتی آزادی و انعطاف پذیری که در زمینه یک نگرانی جدی است.

دیوان عالی کشور حاکی است که وجود دارد نیاز به مستقل شکایات سازمان برای پرس و جو به شکایت از سوء رفتار پلیس; مدل Police عمل 2006 نیاز به هر یک از دولت برای راه اندازی یک قدرت (شبیه به پولیس شکایت بررسی هیئت مدیره در شهر نیویورک) با پنج عضو: بازنشسته دادگاه عالی قاضی بازنشسته افسر پلیس از مقام DGP از دولت دیگر کادر بازنشسته افسر با تجربه دولت از دولت دیگر یک جامعه مدنی عضو و یک نفر با حداقل 10 سال تجربه به عنوان یک مامور قضایی یا وکیل یا حقوقی دانشگاهی. این است که در حال حاضر توسط قانون مورد نیاز است و ما نیاز به تحریک برای آن است.

بیش از 50 درصد از موارد ثبت شده توسط پلیس (نزدیک به 80 درصد در موارد تجاوز به عنف) در نهایت در تبرئه. در حالی که وجود دارد می تواند دلایل بسیاری برای این کار ضعیف تحقیقات توسط پلیس اغلب عود به علت موارد در حال پرتاب از دادگاه محدود کردن توانایی شهروندان به عدالت است. [محدودیت های دیگر از جمله venality از سیستم قضایی یکی دیگر از دلایل کلیدی اما این است که یک بحث متفاوت].

کلید دیگر توصیه پلیس اصلاحات عمل به قانون جداگانه و منظور از تحقیق در, به عبارت دیگر, پلیس نیاز به تیم تخصصی برای هر نوع از فعالیت است.

این نیاز منجر به طور مستقیم به سومین موضوع مهم—این واقعیت است که نیروی انتظامی سبب شیوع است و underpaid. هند تا به حال (سال 2017) 131 افسران پلیس در هر 1,00,000 مردم; که پایین تر از تحریم شماره (181) و بسیار پایین تر از تعداد توصیه شده توسط سازمان ملل متحد (222). واضح است که “به طور متوسط پلیس به پایان می رسد تا با داشتن یک حجم کار و ساعات کار طولانی که تاثیر منفی خود را بهره وری و عملکرد”.
اضافه کردن به این فقیر شرایط کار و جبران خسارت است و در واقع معتبر است که پلیس ما به عنوان انگیزه به عنوان آنها هستند.

86 درصد از نیروی پلیس هستند پاسبان که هیچ مسیر رشد دیگر از تک ارتقاء (به سر پاسبان) قبل از آنها بازنشسته شوند. پلیس زیرساخت است که همیشه با کمبود بودجه روبرو شده و با چند استثنا قابل توجه وجود دارد تلاش برای ساخت مکان عمومی/پلیس روابط.

راه های متعدد وجود دارد که در آن این مسائل را می توان در همه موارد بالا نیاز به بخشی از یک پایدار فشار برای پلیس اصلاحات.

مدیر عامل شرکت Mecklai مالی. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de