هندی-ویدئو کنفرانس نرم افزار که مدارس می توانید استفاده کنید برای آموزش

videoconferencing platforms, Say Namaste,EnableX.io,Admission24,Impartus, Bharat.live, WeConference by CloudConnect CommunicationsGoogle Chrome مرورگر و بر روی گوشی های آندروید و گوشی های iOS با استفاده از برنامه.

در حالی که وجود دارد ده ها تن از ویدئو کنفرانس سیستم عامل در دسترس به آموزش و پرورش ابلاغ این چند توسعه یافته در کشور است.

می گویند Namaste: آن را امن و خصوصی رمزگذاری شده 1:1 و چند حزب صوتی و ویدئو کنفرانس راه حل است. از آن شده است توسط Inscripts هند, یک شرکت نرم افزاری و متخصص در زمان واقعی نرم افزار ارتباطات تاسیس شده در سال 2009. دفتر مرکزی این شرکت در بمبئی. می گویند Namaste در حال حاضر در دسترس در دسکتاپ/لپ تاپ با استفاده از

اخبار مرتبط

Google Chrome مرورگر و بر روی گوشی های آندروید و گوشی های iOS با استفاده از برنامه.

EnableX.io: آن را راه اندازی کرده است یک مقیاس ویدئو کنفرانس و مشارکتی راه حل که در آن ادعا می کند در وب سایت خود ساخته شده است, میزبانی و مدیریت در هند است. این راه حل کمک می کند تا موسسات آموزشی از تمام اندازه ها به حمل و نقل برای آموزش آنلاین به سرعت و به طور موثر. این ارائه می دهد ابزار مشترک و ویژگی های مانند صفحه نمایش های ضبط و whiteboarding و می تواند در توانمند سازی موسسات برای انجام یک به یک و گروهی تصویری جلسات و همچنین در مقیاس بزرگ آموزشی مجازی و حوادث با مخاطبان تا 1000 نفر است. این شرکت در حال کار با هر دو رسمی مراکز آموزشی مانند مدارس و کالج ها به عنوان به خوبی به عنوان مکمل و مؤسسات آموزش شبیه به مربیگری مراکز.

Admission24: این edtech راه اندازی راه اندازی کلاس مجازی زنده برای دانش آموزان و معلمان. این اجازه می دهد تا معلمان برای انجام نامحدود زنده و تعاملی در کلاس های آنلاین برای تا 1000 دانش آموزان در هر جلسه. آن را نیز فراهم می کند تعاملی فضای یادگیری برای تمام سطوح از K12 به آموزش عالی به طوری که هر دو زبان آموزان و مربیان می توانید لذت بردن از یادگیری مشارکتی فضا. در پایان هر جلسه دانش آموزان می توانند سئوالات خود را از طریق پیام های صوتی و متنی پیوست. راه اندازی نیز فراهم می کند با گزینه ای برای ضبط کلاس که در دسترس خواهد بود در این برنامه برای 48 ساعت به طوری که هیچ دانش آموز نتواند هر گونه جلسات مهم به دلیل پایین بودن پهنای باند اینترنت.

Impartus: این بنگلور مبتنی بر راه اندازی فراهم می کند زمان واقعی دو طرفه ویدئو کنفرانس کلاس. وجود دارد بدون نیاز به دانلود این برنامه بر روی تلفن خود را. آن را قادر می سازد به صورت خودکار صوتی و تصویری ضبط و توزیع از کلاس درس و سخنرانی ها. راه اندازی ارائه free live کلاس های مجازی برای مدارس و کالج ها و دانشگاه ها.

بهارات.زندگی می کنند: آن را در یک ویدئو کنفرانس پلت فرم توسعه یافته توسط دهرادون مبتنی بر اندازی ileads خدمات کمکی. پلت فرم خود سایت ادعا را می توان حتی در صورت وجود کم پهنای باند اینترنت و آسان برای استفاده است. عنصر کلیدی این تیم در ذهن نگه داشته شود در حالی که در حال توسعه پلت فرم بود سادگی و حفظ حریم خصوصی.

WeConference توسط CloudConnect ارتباطات: توسعه در هند, این راه حل را ارائه می دهد ویژگی های از قبیل هوش مصنوعی-led رونویسی ضبط ویدئو ، خلاصه جلسه, و بیشتر.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de