صادرات هند همچنان به کوچک شدن در مه; به جز این چهار آیتم ها, صادرات قرارداد برای تمام کالاها

exports, imports, balance of trade, trade deficit, ministry of commerceصادرات چرم و محصولات مرتبط افتاد 75.07 درصد gems & jewellery کاهش یافت 68.83 درصد و فرآورده های نفتی بکن 68.46 درصد در سال.

پس از coronavirus همه گیر رهبری جهانی مستند به شدت آمار صادرات هند در ماه آوریل صادرات یک بار دیگر قرارداد در ماه مارس. صادرات هند به کاهش 36.47 درصد دوره نقاهت به طور قابل توجهی از 60 درصد انقباض در ماه گذشته با توجه به وزارت بازرگانی. صادرات در ماه مه سال 2020 شدند تومان 19.05 میلیارد دلار در مقایسه با 29.99 دلار میلیارد دلار در مارس 2019 و دلار 10.36 میلیارد دلار در آوریل سال 2020 است. به جز سنگ آهن و مواد مخدر و دارویی و ادویه جات ترشی جات و برنج, صادرات همه کالاهای دیگر ثبت شده در سال انقباض در مارس سال 2020 است.

صادرات چرم و محصولات مرتبط افتاد 75.07 درصد gems & jewellery کاهش یافت 68.83 درصد و فرآورده های نفتی بکن 68.46 درصد در سال. غیر نفتی و غیر سنگهای قیمتی و جواهرات صادرات در ماه مه سال 2020 شدند تومان 16.36 میلیارد و نشان دادن یک انقباض 23.61 درصد است.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: دولت برنامه ریزی برای کاهش واردات زغال سنگ می رود برای یک بازی شیر یا خط به عنوان FY20 معافیت لجستیک و زنجیره ای; محلی خروجی راکد

عمده کاهش تقاضای داخلی در میان این مستند در سراسر کشور همراه با محدودیت های مسافرتی بین المللی محموله پرواز نیز منجر به سقوط شدید در ماه مه واردات. واردات در ماه مه سال 2020 بیش از نصف به 22.20 دلار میلیارد دلار. این مستند تقریبا فلج سنگهای قیمتی و جواهرات, بخش, است که همچنین نشان داد 98.4 درصد کاهش واردات طلا در ماه مارس. محدودیت های مسافرتی و کاهش فعالیت های صنعتی نیز آمار تقاضای سوخت باعث نزدیک به 72 درصد انقباض در واردات نفت خام و محصولات. واردات زغال سنگ, کالاهای الکترونیکی و ماشین آلات نیز کاهش یافت تا به 45 درصد در سال.

در پشت با توجه به بالاتر انقباض در واردات نسبت به صادرات هند را به تجارت کسری تنگ شده به شدت به دلار 3.15 میلیارد دلار در ماه مه سال 2020 از دلار 15.36 میلیارد دلار در ماه مشابه سال گذشته است. کسری تراز تجاری در ماه مه در پایین ترین سطح خود از مارس 2009. هند تجارت کسری بودجه بیش از 15 میلیارد تومان در ماه ژانویه سال 2020 ضعف کسب و کار و فعالیت های صنعتی همراه با این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به سقوط مداوم در تجارت است. پس از هند واردات سقوط سریع تر از صادرات تراز تجاری همچنان کاهش.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de