40,000 کشتی کروز کارگران هنوز به دام افتاده در دریا

میامی ژوئن 15

بیش از 40 ، 000 کشتی کروز کارگران هنوز در گیر در دریا به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

میامی هرالد گزارش داد که حداقل 42,000 کارگران باقی می ماند به دام افتاده در کشتی های کروز بدون حقوق و برخی هنوز در حال درد و رنج از COVID-19 سه ماه پس از این صنعت تعطیل.

خطوط کروز متوقف قایقرانی در اواسط ماه مارس پس از چندین بالا مشخصات شیوع بیماری در دریا. بیش از 600 نفر بیمار روی کارناوال Corp. الماس شاهزاده در حالی که آن را قرنطینه کردن ژاپن ، چهارده مسافران درگذشت.

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری است ممنوع دریایی آمریکا در آبهای طریق جولای 24.

برخی از کشتی کروز کارگران را شروع کرده اند در حال عودت به کشورهای خود.

حدود 3000 کارناوال کروز کارگران خط خاموش کردم در کرواسی در اوایل این ماه به گرفتن و پرواز خانه در سراسر اروپا است. MSC Cruises پرواز بیش از 1000 هندی خدمه خانه در پروازهای چارتر از اروپا و آمریکای جنوبی است.

رویال کارائیب نیز پرواز بیش از 1200 خدمه فیلیپینی, صفحه اصلی آخرین هفته از یونان دبی ایالات متحده و باربادوس با توجه به هرالد.

چند کشورهای کارائیب نیست اجازه کروز کشتی ها به اسکله در بنادر خارج از نگرانی های است که آنها می تواند در خوشه تعداد ویروس موارد است. تنها باربادوس اجازه داده است برای بازگشت خدمه پرواز آن از فرودگاه.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم است که روشن کردن در عرض چند هفته. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند علائم شدید و کشنده است. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de