بازیگر خودکشی بحث و جدل در مورد انزوا در فیلم بالیوود صنعت

Sushant Singh Rajput 34 سال بازیگر که موفق به کسب تحسین و طرفداران برای نقش خود را در چندین بالا-قرعه کشی فیلم مورد ستایش قرار داد از یک خانواده طبقه متوسط با هیچ بالیوود اتصالات – یکی از بستگان نادر در صنعت.

Rajput مرده پیدا شد در محل اقامت خود در بمبئی در روز یکشنبه.

“وجود دارد گزارش های رسانه ای که او گفته دچار افسردگی بالینی به دلیل حرفه ای رقابت. @MumbaiPolice خواهد پروب این زاویه بیش از حد” خانه (داخلی) وزیر در ایالت مهاراشترا که شامل فیلم های سرمایه بمبئی توییتی اواخر روز دوشنبه.

چند تا از Rajput دوستان در این صنعت نوشته اند در مورد مبارزات خود را از طریق شکستن در حالی که رسانه های اجتماعی و فرهنگی برخی از مفسران را مورد انتقاد قرار گفته بسته فرهنگ در بالیوود که در آن برخی از خانواده ها را تحت سلطه تا چهار نسل است.

Rajput خانواده است نه اظهار نظر تا کنون.

حداقل نیم دوجین حساب توسط Rajput صنعت همکاران پیشنهاد بالیوود clique-درایو فرهنگ طرد او اگر چه هیچ کدام ارائه شده از بتن و جزئیات آن هنوز روشن نیست که به طور خاص صحبت کردن در مورد آنها.

“من می دانستم که درد شما را از طریق رفتن. من می دانستم که داستان از افرادی که به شما اجازه پایین خیلی بد است که شما استفاده می شود به گریه روی شانه من” Shekhar Kapur که قرار بود مستقیم Rajput در یک فیلم بود که در نهایت کنار گذاشته نوشت: در یک توییت در روز دوشنبه.

Kapur بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر.

در یک جداگانه جیر بازیگر Swara Bhasker به نام اتهامات علیه بالیوود شخصیت “اوج حماقت است.”

“ما نمی دانیم که آنچه که او (راجپوت) رفت و از طریق. ما نمی دانیم که علت. متوقف کردن تو نا امیدی با استفاده از این درد یک مشکل فرد… او اجازه دهید که خود را صلح و خانواده اش حفظ حریم خصوصی” او توییتی در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de