به عنوان coronavirus بازده Beijingers صورت اختلال اضطراب

بسیاری از ابراز ایمان در این شهر توانایی کنترل آخرین شیوع اما دیگران ابراز تمدید اضطراب.

اقدامات شده اند دقیقترین در منطقه جنوب غربی Fengtai به آلاینده Xinfadi عمده فروشی بازار تصور می شود منشاء آخرین شیوع پدید آمده است که در اواخر هفته گذشته نیز آلوده کرده است که 106 نفر است.

برخی از ورزشگاه را بسته اند و استخرهای شنا در سراسر شهر که تنها دوباره باز در اوایل این ماه گفته شده به بسته دوباره. همین امر به مکان های عبادت از جمله Yonghe Lamasery محبوب نقطه عطفی صدمه زدن به کسب و کار در این نزدیکی هست.

“این تنها افتتاح به مدت سه روز و در واقع وجود دارد برخی از مردم گفت:” زو Li, 44, که شده است در تلاش برای نگه داشتن او بودایی با مضمون محصولات فروشگاه شناور در طول شیوع بیماری.

“من خوشحال شده بود برای سه روز. سپس آن را تعطیل کنید.”

برخی از شرکت ها خواسته کارکنان به محل کار از خانه دوباره و متوسط غربالگری و کنترل دیگر از جمله سفر تاریخچه کدهای QR و می گذرد اجرا شد با تجدید نیرو.

“در حال حاضر آن را بسیار سخت تر برای رسیدن به برخی از مکان های, برخی از (مسکونی) ترکیبات کوچه و مانند آن” گفت: یک کارگر تحویل surnamed یانگ, 35, به عنوان او بريدن زیادی چرخ بسته.

“شما نیاز به عبور برای دریافت در داخل و خارج از این ترکیبات. اما مردم مثل ما نمی تواند مانند یک عبور.”

“نه بسیار تغییر کرده است اما از یک روانی نظر من تبدیل شدن به بیشتر مراقب باشید” گفت: خو چی, 50, که با این نسخهها کار برای یک جراحی اتحادیه و زندگی در شرق پکن منطقه Dongcheng.

“از آنجا که پس از همه ما تا به حال بسیاری از موارد دوباره و من فکر می کنم آن است که بیشتر عفونی. در حال حاضر آن را سخت به بگویید که از کجا آمده است, بنابراین من هنوز هم کمی عصبی است.”

Bride-to-be هلن شیعه, 27, که با این نسخهها کار در منابع انسانی و در حال حاضر با تاخیر مراسم عروسی خود را یک بار به دلیل شیوع فقط امیدوار است همه چیز به حالت عادی بازگشت ،

“این محدودیت فقط در حال کاسته شده است و مردم قادر به سفر و بازدید از خانواده است. اما در حال حاضر شیوع دوباره اتفاق افتاده است و قصد دارد برای 6 ماه آینده ممکن است خراب شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de