Covid بحران: فراموش نکنید که سیاست کار را به صرفه جویی در دهلی نو

During the last 45 days, Delhi increased its Covid-beds 3.2 times (see our page one graphic) and testing five times but the number of infections rose a whopping 12 times! طی 45 روز دهلی نو افزایش آن Covid-تخت 3.2 بار (نگاه کنید به صفحه ما یک گرافیک) و تست پنج بار اما تعدادی از عفونت های رز عظیم 12 بار!

این مایه تاسف است که با کمی همکاری میان آسیای مرکزی و دولت—اضافه کردن به این, دهلی نو, CM, Arvind Kejriwal, سیاست—سرمایه دهکدهای از دست داد وقت با ارزش در آن Covid-19 نبرد; بودن نیمی از دولت کمک نمی کند پس از کنترل دوگانه نیز مانع تصمیم گیری است. طی 45 روز دهلی نو افزایش آن Covid-تخت 3.2 بار (نگاه کنید به صفحه ما یک گرافیک) و تست پنج بار اما تعدادی از عفونت های رز عظیم 12 بار! تعداد تخت, همچنین ممکن است به شدت دقیق یا پس با توجه به کمبود پزشکان و پرستاران در دهلی نو وجود دارد چند داوطلبان برای دولت بيمارستانهای—این 4,324 تخت در دهلی بيمارستان های دولتی باید فقط 32 درصد اشغال نسبت به 80 درصد به صورت متمرکز-اجرا و بیمارستان و 71 درصد برای بخش خصوصی اجرا هستند.

در 30 آوریل دهلی نو تا به حال 3,515 عفونت در مقابل بمبئی 6,874 و آن اضافه شده فقط 487 مورد در هر روز در ماه مه نسبت به بمبئی 1,024. اما در 15 روز اول ماه ژوئن دهلی نو افزود 1,458 موارد هر روز در مقابل 1,323 برای بمبئی.
و در حالی که به ‘رای مثبت’—عفونت های جدید به عنوان یک سهم جدید آزمون—نه راه ادم به قاضی که آیا عفونت اوج این افزایش از 6.1 در 30 آوریل به 18.2 on May 31 و به 30.3 در 15 ژوئن در مورد دهلی نو; آن کاهش یافت و از 32.7 در 31 ماه مه به 29.2 برای بمبئی. آن است که در اوایل روز و بمبئی می توانید ببینید عفونت افزایش است. در هر صورت حتی در سطح فعلی از عفونت و پس از تمام جدید تخت بیمارستان اضافه شده در بمبئی ICU استفاده 99% که از هواکش است که 98 درصد آن است که 89 درصد به صورت کامل بیمارستان.

اخبار مرتبط

کلید بمبئی عفونت کاهش است مدیریت شامل گسترش در زاغه مانند Dharavi. با توجه به بلومبرگ (بلوم.bg/37A0Jk2) تازه عفونت سطوح پایین تا 20 هر روز از 60 در اوایل ماه مه با تشکر از مقامات ضربه زدن بر روی 47,500 درب از آوریل برای اندازه گیری درجه حرارت و بررسی سطح اکسیژن در اطراف 700,000 نفر به نمایش در آمد (که حدود 70 درصد از زاغه جمعیت).

دهلی نو گزارش نشده اطلاعات تماس-ردیابی اما در یک مصاحبه (بیت.ly/37wfOTo), دهلی نو, وزیر بهداشت Satyendar جین گفت: تماس با ما-ردیابی انجام شد تنها به صورت فوری تماس با ما. برای توجیه این او گفت که در حالی که چنین ورزش تا به حال به همراه داشت 600 مخاطبین در یک مورد انجام این کار برای 1500 نفر (دهلی نو تا به حال 2,224 موارد جدید در 15 ژوئن) به معنای 900,000 مردم نیاز به توان هر روز. اما با یک مقدار بسیار محدودی از ردیابی و حتی کمتر تست به دولت اجازه داده آلوده به خوش به اطراف گسترش این بیماری است. در میان کشورهای با تعداد زیادی از آلوده دهلی نو است که شاید تنها کسی که شاهد رشد آن افزایش نرخ در طول زمان است. تعداد موارد در حال رشد بود و در 5 ٪ در مستند 4 (ممکن است 17-31) و افزایش به 5.5 درصد در 15 روز اول این ماه است. متناظر با اعداد برای بمبئی شد 5.4% و 2.8%.

بدتر این شهرستان است که به سادگی تست کافی است. در 14,387 آزمون در هر یک میلیون جمعیت خود را تست است پایین تر از بمبئی 17,108 نفر در هر میلیون نفر جمعیت در 15 ژوئن. و هنگامی که بیش از 30 درصد از افراد جدید در حال آزمایش هستند تبدیل به مثبت—این 6 درصد در آوریل 30—مطمئنا این شهرستان را می خواستم برای تست بیشتر ؟
در حالی که ICMR اصلی دستورالعمل (ICMR یک دولت مرکزی بدن) سعی در نگه داشتن از افراد بدون علامت تست به حداقل Kejriwal ساخته شده در این دستورالعمل حتی دقیق تر و زمانی که برخی از خصوصی و آزمایشگاه های تست نیست به دنبال این دستورالعمل او در زمان دور خود را Covid-تست امتیازات; او این کار را حتی برای آقا Gangaram بیمارستان که با 20 درصد از آن تخت هنوز هم نگه داشته و به صورت غیر Covid بیماران یافت می شود این صدمه زدن به حتی توانایی خود را به تابع.

او حتی سعی کردم به سرزنش دولت معاون فرماندار (L-G)—و به طور ضمنی نخست وزیر نارندرا—برای اجازه دادن به “غیر خودی” را به دور از تخت که او احساس باید محفوظ برای درست Dilliwallahs.
در حالی که چند طرح 550,000 Covid موارد در دهلی نو توسط پایان ماه ژوئیه—این به معنی این دهلی عفونت سطح رشد خواهد کرد و حتی سریع تر—به عنوان Manish Sisodia است معاون سانتی متر تخمین می زند این به معنی نیاز به سرمایه 88,000 تخت. روز بعد Kejriwal تصمیم به اضافه 40 درصد به این—تخت “غیر خودی” را!—برای قرار دادن L-G در یک نقطه اما هرگز خطاب به این موضوع که چگونه این شهرستان برنامه ریزی شده برای رسیدن به حتی 88,000 تخت معاون او گفته شد مورد نیاز برای Dilliwallahs.

در واقع به عنوان شهر رفته commandeering را در مورد هتل ها و امکانات دیگر بدون فکر به نظر می رسد که پرداخت شده است به کمبود گسترده از پزشکان و پرستاران در این شهرستان است. داده آن است که به سختی قادر به مقابله بمبئی است که بهترین مثال آن پزشکان از دیگر نقاط ماهاراشترا و از دیگر نقاط کشور حتي در ایجاد امکانات جدید که مورد نیاز کمتر پزشکان/پرستاران به ازای هر تخت (بیت.ly/3cXwXqo).

در حال حاضر که دولت مرکزی است که به طور فعال درگیر امیدوارم این شهرستان قادر خواهد بود به جلو خود را از آستانه فاجعه است. برای یک, خانه وزیر Amit Shah وعده داده تست برای همه به زودی و با یک سطح شیب دار تا به 18000 آزمون در روز 20 ژوئن (از 7,349 در حال حاضر). امیدوارم این به این معنی ICMR دستورالعمل خواهد بود نقض پس اگر دهلی نو تست شده است کمی بیش از حد دیگران انجام می دهند و حتی کمتر از آن است 3,350 ازای هر یک میلیون نفر جمعیت در غرب بنگال و 1,890 در اوتار پرادش. دولت مرکزی نیز وعده داده است که راه آهن را فراهم خواهد کرد 8,000 تخت برای سرمایه; 500 مربیان به پارک شده در نند Vihar ایستگاه راه آهن و هر مربی دارای 16 جداسازی تخت. تخت بیمارستان ظرفیت نیز برای تقویت شود در دولت های موجود و بیمارستان های خصوصی.

در حالی که دولت مرکزی در حال بازی در یک نقش فعال تر است, خوش آمدید, این امر می تواند بی پروا به انتظار داریم که همه به خوبی خواهد بود در حال حاضر. قطعا در دسترس بودن منابع مالی در حال حاضر باید افزایش, اما تخت ظرفیت است که هنوز هیچ جا در نزدیکی آنچه مورد نیاز است; به خصوص اگر دولت دهلی نو پیش بینی درست باشد. جدا از کمبود عظیمی از پزشکان و پرستاران است که باید به حساب گرفته شود آن را حتی روشن نیست چه مقدار از تماس با ما-ردیابی است که باید انجام شود; درخواست از ارتش برای کمک به ایجاد امکانات باید انجام شود و همانطور که در برخی از کشورهای دیگر ارتش از داوطلبان لازم است برای ردیابی.

[email protected]
توییتر: @thesuniljain

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de