انتقاد مانت به دهلی نو تخت بیمارستان اجرا در میان COVID-19 افزایش

برخی از خانواده ها از افراد آلوده به COVID-19 مورد شکایت کرده اند نیاز به شکار برای تخت برای بستگان خود را بعد از بیمارستان ها تبدیل شده است آنها را دور.

دیگران گفت: بیماران شده است سمت چپ به تنهایی در راهروهای دولت-اجرای بیمارستان در حالی که رسانه های محلی گزارش از بدن مرده در یک بیمارستان لابی باعث دیوان عالی کشور به منظور از دولت در امور اجرایی برای دریافت آن با هم عمل می کنند.

“من فکر نمی کنم ما انتظار می رود که موارد افزایش می یابد این مقدار” گفت: یک نماینده مجلس از Aam Aadmi party اجرا می شود که سرمایه که خواسته نمی شود به نام. “ما بیش از اعتماد به نفس.”

دفتر جدید دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, و شهر, مقامات بهداشت و درمان پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

کمتر از یک ماه پیش Kejriwal گفت: این شهرستان در بیمارستان بودند مجهز به مبارزه با این ویروس به عنوان مستند داده بود و مقامات هم به اندازه کافی برای آماده سازی. “دهلی نو برنده خواهد شد تاج را از دست خواهد داد” او گفت:.

در حالی که دهلی نو تا به حال حدود 10000 رمان coronavirus موارد که در آن زمان این تعداد تا به حال شروع به پریدن کرد به 41,000 در روز دوشنبه. هند مجموع اعداد بود در 332,424 با دهلی نو بمبئی و چنای سوخت و پرکن-افزایش عفونت.

موارد در پایتخت به افزایش است. دولت تخمین می زند آن را 550,000 COVID-19 موارد توسط پایان ماه ژوئیه حدود 13 برابر ارقام فعلی و نیاز به 150,000 تخت ،

روز دوشنبه دولت برنامه تلفن همراه نشان داد که دهلی نو 9,940 COVID-19 تخت تقریبا 5,500 اشغال شد. از 108 بيمارستان خصوصی و دولتی ذکر شده در برنامه 25 تا به حال هیچ تخت در دسترس است.

‘اسفناک امور’

Anant Bhan یک محقق مستقل از سلامت جهانی و اخلاق زیستی گفت: باز کردن به معابد و مساجد به احتمال زیاد به مردم را بیشتر ترک خانه های خود و قرار دادن زندگی در معرض خطر اگر مناسب اجتماعی فاصله پروتکل به دنبال ندارد.

این reopenings شد و تصمیم گرفت در سراسر کشور اما ایالت ماهاراشترا که در بمبئی واقع شده است به عنوان مثال نگه داشته و محدودیت های در محل برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“آنها (مقامات دهلی نو) احتمالا زیر برآورد احتمال افزایش عفونت و گسترش آن و یا مدل های آنها استفاده می شود و سپس به نظر نمی رسد برای نشان دادن گسترش آنها در حال حاضر شاهد” گفت: Bhan.

زیر کلمات خشن از دادگاه عالی هند به دولت فدرال گفت: این امر با ارائه 500 راه آهن مربیان به تبدیل به COVID-19 مراکز مراقبت برای سرمایه است.

“باید وجود داشته باشد و زیرساخت وجود دارد نیاز به تخت های بیماران در حال نگاه پس از این اسفناک امور” گفت: عدالت آقای شاه.

دولت دهلی نو نیز انتقاد شده است برای تماس خود را ردیابی.

مدیر عامل شرکت هند NITI Aayog فدرال فکر می کنم تانک گفت در توییتر که دهلی نو شد ردیابی فقط دو نفر برای هر COVID-19 مورد مثبت در مقایسه با شهر بنگالور در جنوب بود که ردیابی 47 مخاطبین برای هر بیمار است.

فقیر منابع بخشی از مشکل است.

در دفتر دولت در بالای یک داروخانه در شرق دهلی نو منطقه به 1.7 میلیون نفر از پایتخت را به 20 میلیون نفر تنها حدود 10 کارکنان هماهنگی ردیابی تماس هنگامی که یک خبرنگار مهر بازدید در روز دوشنبه بعد از ظهر.

به عنوان اطلاعات در مورد 200 جدید کروناویروس موارد trickled در, رسمی شکایت کرده است که تماس با ردیابی تیم در حال حاضر کشیده.

“چگونه ما مقابله با آن زمانی که 400 موارد ؟” این مقام گفت. “ما نیاز به کمک.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de