رییس جمهور آلمان خواستار استفاده بیشتر از انتقاد از خود بر نژادپرستی

برلین, ژوئن 16

آلمان از رئیس جمهور خواست هموطنان خود در روز سه شنبه به بیش از خود-انتقادی و فعال در مبارزه با نژاد پرستی با این استدلال که آن را می سازد هیچ حس به ضجه و زاری مرگ جورج فلوید در دست ما افسر پلیس اما چشم پوشی از نژادپرستی در خانه.

آلمان رسمی ضد تبعیض دیده بان گفت: در هفته گذشته که آن را دریافت 1,176 شکایت در مورد نژاد پرستی در سال 2019 افزایش 10% از سال قبل است. آنها ساخته شده و تا حدود یک سوم از تمام شکایات دریافت شده توسط آژانس.

شده اند وجود دارد چند قابل ملاحظه ضد نژادپرستی تظاهرات در آلمان در پی فلوید را مارس 25 مرگ در مینیاپولیس.

“تا آنجا که ما با نگرانی در ایالات متحده ما نمی زاری مرگ جورج فلوید و ساکت در مورد نژادپرستی در کشور خود ما” رئیس جمهور فرانک والتر اشتاین مایر گفت: در یک بحث در برلین در تجارب نژاد پرستی.

“این کافی نیست که به ‘نه نژادپرست است.’ ما باید ضد نژادپرست است.”

“آلمان است که همیشه و در همه جا سر چشمه تحمل” اشتاین مایر گفت.

“مردم حذف می شوند مورد حمله و تهدید در اینجا بیش از حد به دلیل برخی از مشخصه های شناسایی آنها به عنوان عضوی از یک اقلیت: از آنجا که آنها دارای پوست تیره می پوشند yarmulke دعا در مسجد و یا به سادگی نگاه متفاوت به اکثریت است.”

“نژادپرستی نیاز به در نظر گرفتن موقعیت در برابر آن صحبت کردن در برابر این اقدام انتقاد و شاید سخت ترین چیزی که — انتقاد از خود-ارزیابی” اشتاین مایر گفت.

“ضد نژاد پرستی باید آموخته تمرین و زندگی می کردند.” او گفت: یک بحث در مورد اینکه آیا برای حذف واژه “نژاد” از آلمان قانون اساسی است “مشروع”.

برخی از نمایندگان مجلس و فعالان می گویند که با استفاده از اصطلاح پشتیبانی بی اعتبار مفهوم جداگانه بشر نژادها.

ماده 3 قانون اساسی آمده است که “هیچ فردی نباید مورد علاقه و یا disfavoured به دلیل جنسیت نسب و نژاد و زبان و میهن و منشاء ایمان یا مذهبی یا عقاید سیاسی”.

آلمان رئیس جمهور تا حد زیادی تشریفاتی وظایف اما حمل اقتدار اخلاقی. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de