هند ممکن است از اعمال ضد دامپینگ وظیفه بر ضد مواد مخدر سيپروفلوکساسين هيدروکلرايد

Ciprofloxacin Hydrochloride is used to treat different types of bacterial infections, including skin infections, bone and joint infections, respiratory or sinus infections, urinary tract infections, and certain types of diarrhea.سيپروفلوکساسين هيدروکلرايد استفاده می شود برای درمان انواع عفونت های باکتریایی از جمله عفونت های پوستی عفونت های استخوان و مفاصل تنفسی یا عفونت سینوس عفونت های دستگاه ادراری و انواع خاصی از اسهال است. (تصویر نماینده)

هند ممکن است از اعمال ضد دامپینگ وظیفه بر ضد مواد مخدر سيپروفلوکساسين هيدروکلرايد با توجه به گارد صنعت داخلی از واردات ارزان از کشور همسایه.

Aarti مواد مخدر با مسئولیت محدود تا به حال در زمینه نرم افزار برای اعمال ضد دامپینگ وظیفه بر واردات دارو از چین است.

اخبار مرتبط

پس از انجام یک پروب تجارت وزارت تحقیقات بازوی اداره کل تجارت درمان (DGTR) در آن یافته های اولیه توصیه می شود اعمال موقت وظیفه ضد دامپینگ در این محصول از چین است.

وظیفه توصیه می شود که در محدوده دلار 0.94 به ازای هر کیلوگرم به تومان 3.29 در هر کیلوگرم است.

مدیریت در اطلاع رسانی گفت که در پروب آن را منعقد کرده است این محصول صادر شده به هند توسط شرکت های چینی در ریخته قیمت و با توجه به این که صنعت داخلی دچار مواد آسیب است.

“اقتدار توصیه تحمیل موقت ضد دامپینگ وظیفه…بنابراین به عنوان برای حذف آسیب به صنعت داخلی ،

واردات این محصول از چین افزایش یافته و به 377 تن در طول دوره تحقیق (مارس 2018 – ژوئن 2019) از 117 تن در 2015-16.

در حالی که DGTR توصیه وظیفه وزارت مالیه طول می کشد تماس نهایی را به اعمال همان است.

سيپروفلوکساسين هيدروکلرايد استفاده می شود برای درمان انواع عفونت های باکتریایی از جمله عفونت های پوستی عفونت های استخوان و مفاصل تنفسی یا عفونت سینوس عفونت های دستگاه ادراری و انواع خاصی از اسهال است. این عمل به عنوان ضد عفونی و ضد باکتری مواد مخدر است.

در تجارت بین المللی زبان آزادسازی اتفاق می افتد زمانی که یک کشور و یا یک شرکت صادرات یک آیتم در قیمت پایین تر از قیمت این محصول در بازار داخلی آن است.

آزادسازی اثرات قیمت این محصول در واردات کشور از برخورد و حاشیه سود شرکت های تولیدی.

با توجه به تجارت جهانی هنجارهای یک کشور است مجاز به اعمال تعرفه های چنین ریخته محصولات خود را به ارائه یک سطح میدان بازی برای تولید کنندگان داخلی. وظیفه تحمیل شده است تنها پس از یک تحقیق کامل توسط یک نهاد شبه قضایی بدن مانند DGTR در هند.

اعمال ضد دامپینگ وظیفه مجاز است تحت سازمان تجارت جهانی (WTO) رژیم است. وظیفه است که با هدف حصول اطمینان از عادلانه شیوه های تجاری و ایجاد یک سطح میدان بازی برای تولیدکنندگان داخلی در برابر خارجی تولید کنندگان و صادرکنندگان.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de