اندونزی گزارش 1,106 جدید کروناویروس عفونت 33 مرگ و میر

جاکارتا ژوئن 16

اندونزی تایید 1,106 جدید کروناویروس عفونت و 33 مرگ و میر بیشتر در دوشنبه در نظر گرفتن تعداد موارد گذشته 40,000 علامت آن وزارت بهداشت گفت.

جنوب شرقی آسیا کشور تعداد کل عفونت بود 40,400 و مرگ و میر 2,231 سلامت مقام وزارت Achmad Yurianto گفت که 15,703 بیماران بهبود بود.

سنگاپور گزارش 151 موارد جدید در میان کارگران خارجی

سنگاپور: سنگاپور تایید 151 جدید COVID-19 موارد در میان کارگران خارجی در روز سه شنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 40,969 به عنوان دولت شهر چرخ دنده تا برای شروع فاز دوم آن بازگشایی کسب و کار.

این موارد جدید شامل 149 کارگران خارجی ساکن در خوابگاه و دو خارجی برگزاری کار می گذرد اما ترک در خارج از خوابگاه گفت: وزارت بهداشت ،

سنگاپور آغاز خواهد شد و فاز دوم آن بازگشایی کسب و کار در روز جمعه از مدار شکن که اجرا شد به کنترل گسترش coronavirus.

کوچک تجمعات تا پنج نفر را مجاز به رزومه همراه با ناهار خوری در مواد غذایی و آشامیدنی رسانه. کسب و کار خرده فروشی نیز ممکن است بازگشایی فیزیکی خود را رسانه ها.

سواحل پارک ها و امکانات ورزشی نیز اجازه داده می شود به بازگشایی کانال اخبار آسیا گزارش با استناد به اطلاعیه های رسمی ساخته شده در دوشنبه.

با این حال فعالیت است که شامل تعداد زیادی از افرادی که به احتمال زیاد برای آمدن به تماس نزدیک برای دوره های طولانی از زمان “را بار دیگر” برای از سرگیری گفت: وزیر توسعه ملی لارنس وانگ در روز دوشنبه.

این خدمات عبارتند از خدمات مذهبی بزرگ فرهنگی سالن های مانند موزه ها و کتابخانه های حوادث در مقیاس بزرگ مانند کنسرت و نمایشگاه و همچنین مکانهای تفریحی مانند میله کاباره ها, کارائوکه, رسانه, سینما و تئاتر. — PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de