نپال بازداشت 3 مرد برای قرنطینه تجاوز به درگیری میان شرایط نا امن

نپال کسانی که نیاز به ورود از خارج از کشور به صرف 14 روز در قرنطینه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. اما فعالان می گویند تبدیل مدارس و دیگر ساختمان های مورد استفاده برای این منظور اغلب ناامن قرار دادن ده ها هزار نفر از کارگران مهاجر در خطر است.

پلیس شلیک توپ آب شارژ با باطوم و lobbed teargas پوسته برای شکستن تظاهرات در کاتماندو هفته گذشته خواستار بهتر امکانات قرنطینه.

در جدیدترین مورد پلیس گفت: 31 سال یک مهاجر کارگر بازگشت به خانه از هند با تکنولوژی توپی از بنگلور مورد حمله قرار گرفت و پس از او سمت چپ به تنهایی در مرکز قرنطینه در Lamkichuha یک روستا 430 متر (230 مایل) جنوب غربی کاتماندو پایتخت.

مرد راه خود را به اتاق او سرپرست پلیس Anup Shumsher JB رعنا گفت: از طریق تلفن از Kailali منطقه که در آن قرنطینه مرکز واقع شده است.

“ما بازداشت یک کارگر سلامت و دو داوطلب به دنبال پس از قرنطینه (مرکز) پس از این زن شکایت کرده است که او مورد تجاوز گروهی قرار توسط آنها” رعنا گفت که پلیس مشغول تحقیق در این مورد است.

زن که پلیس نام نمی شد در حال حاضر با خانواده اش رعنا اضافه شده است. روز یکشنبه حدود 150 اعتراض مردم محلی در نزدیکی مرکز قرنطینه خواستار اقدام علیه سه مرد.

ایسنا قادر به تماس با مردان است. یک پلیس محلی رسمی گیانندرا بهادر Pandey گفت: آنها ندارد وکلا نشده است.

دولت می گوید که متعهد به بهبود امکانات. نپال گزارش 6,211 موارد coronavirus و 19 کشته و از دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de