کره شمالی تا ضربات دفتر رابط در آن طرف مرز با جنوب

سئول ژوئن 16

کره شمالی منفجر و نابود درون کره رابط دفتر در شهرستان مرزی کائسونگ در روز سه شنبه کره جنوبی گفت: پس از پیونگ یانگ تهدید به اقدام اگر پناهنده گروه های فشار پیش با مبارزات انتخاباتی خود را برای ارسال تبلیغات جزوات به کره شمالی.

کره جنوبی رسانه ها گزارش دادند که یک انفجار شنیده شد و دود دیده می شود می تواند بیش از Kaesong و جنوبی وحدت وزارت گفت: دفتر رابط نابود شده بود.

تخریب پس از کیم یو جونگ قدرتمند خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد گفت: در آخر هفته: “قبل از اینکه طولانی, غم انگیز از صحنه بی فایده شمالی-جنوبی مشترک دفتر رابط به طور کامل فرو ریخت دیده می شود.”

یک منبع نظامی کره جنوبی به رویترز گفت که وجود دارد نشانه ای از قریب الوقوع تخریب پیش از آن در روز و کره جنوبی مقامات نظامی به تماشای زندگی می کنند نظارت تصاویر ساختمان آن را به عنوان منفجر شد.

تنش افزایش یافته است که پیونگ یانگ تهدید به قطع اینتر-کره ای روابط و اقدامات تلافی جویانه بیش از جزوات که حمل پیام مهم رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد از جمله نقض حقوق بشر ،

در روز شنبه رسانه های دولتی کره شمالی گزارش داد که کیم یو جونگ خواهر کیم که در خدمت به عنوان یک مقام ارشد حاکم حزب کارگران بود دستور داد بخش مسئول اینتر-کره امور به “قاطعانه انجام اقدام بعدی” و این که “قبل از اینکه طولانی, غم انگیز از صحنه بی فایده شمالی-جنوبی مشترک دفتر رابط به طور کامل فرو ریخت دیده می شود.”

اینتر-کره رابط دفتر تاسیس شد و در سال 2018 به عنوان بخشی از یک سری از پروژه ها با هدف کاهش تنش بین دو کره.

هنگامی که آن را عامل ده ها تن از مقامات از هر دو طرف کار می کنند در ساختمان با کره جنوبی رفت و آمد هر هفته به شمال.

دفتر بسته شده است از ماه ژانویه بیش از coronavirus نگرانی.

پیشتر در روز سه شنبه کره شمالی رسانه های دولتی به نقل از ارتش عنوان کرد و گفت آن را در حال مطالعه یک “طرح اقدام” به دوباره وارد مناطق که شده بود غیرنظامی تحت 2018 بین کره ای پیمان و “به نوبه خود از خط مقدم به یک قلعه است.”

“ارتش ما را به سرعت و به طور کامل پیاده سازی هر گونه تصمیم گیری و سفارشات حزب و دولت” ارتش خلق کره, در بیانیه ای گفت: های انجام شده توسط این مقام KCNA news agency.

سئول وزارت دفاع به نام برای پیونگ یانگ به رعایت 2018 قرارداد که در آن هر دو طرف’ ارتش قول داد به بس “همه خصمانه عمل می کند” و برچیده تعدادی از سازه های همراه به شدت غنی شده از منطقه غیرنظامی بین دو کشور.

“ما در حال گرفتن وضعیت به طور جدی” سخنگوی وزارت Choi Hyun-soo گفت: در یک جلسه. “ما نظامی است حفظ آمادگی استقرار قادر به پاسخ به هر گونه وضعیت است.”

چند پناهنده رهبری گروه را به طور منظم ارسال آگهی همراه با غذا $1 صورتحساب مینی رادیو و میله های USB حاوی جنوب کره ای درام و, اخبار معمولا توسط بالون در طول مرز و یا در بطری توسط رودخانه.

کره جنوبی قصد دارد اقدام قانونی در برابر دو تا از پناهنده گروه, گفت اقدامات خود سوخت مرزی تنش ها تهدیدی برای ساکنان زندگی در نزدیکی مرز و آسیب های زیست محیطی.

اما این گروه می گویند آنها قصد دارند با فشار به جلو با خود برنامه ریزی کمپین این هفته است.

کره جنوبی رئیس جمهور مون جائه-در خواست پیونگ یانگ روز دوشنبه برای حفظ صلح موافقت نامه های رسیده توسط رهبران دو کشور و بازگشت به گفت و گو است. — رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de