مغلوب ساختن پیشی جستن به ثبت سفارش در پلیس تغییرات به عنوان دموکرات اصرار بیشتر

واشنگتن ژوئن 16

هفته بعد از ملی تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده برای امضای یک فرمان اجرایی در روز سه شنبه با هدف تشویق بهتر پلیس شیوه ها و ایجاد یک پایگاه داده برای پیگیری از افسران با سابقه استفاده بیش از حد از زور.

باغ رز اعلام می آید به عنوان گزارش در حال آماده سازی بسته بندی خود را از پلیس تغییرات. دموکرات ها باید در یک بسته به عنوان به خوبی.

ایران است عجله برای پاسخ به تظاهرات توده ای بیش از مرگ و میر ناشی از فلوید و دیگر سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط پلیس. این یک تغییر ناگهانی برای حزب جمهوری خواه و یکی از دموکرات ها در حال تماشای احتیاط — که نشان می دهد که چگونه به سرعت جرم اعتراض به اقدامات پلیس و تبعیض نژادی است که باید از طریق کشور را تغییر سیاسی گفتگو.

مغلوب ساختن پیشی جستن حکم اجرایی خواهد ایجاد یک پایگاه داده است که آهنگ افسران پلیس که جلب شکایت در مورد استفاده بیش از حد از زور در سوابق خود را با توجه به دو مقام ارشد دولت مقامات که در جریان خبرنگاران پیش از بازی روز سه شنبه اعلام خواهد شد.

این امر همچنین ایجاد یک ملی و مدارک سیستم که به ادارات پلیس مالی انگیزه ای برای اتخاذ بهترین شیوه.

آن است که قاب شده در بخش به عنوان پاسخ به برخی از کنشگران تماس به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” احساسات مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید را کاملا رد این استدلال بیشتر منابع مورد نیاز هستند و نه کمتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار بود به اطلاعیه خود به مخاطبان از جمله مقامات پلیس و همچنین خانواده های افرادی که کشته شده اند و در تعامل با پلیس است.

در ضمن دیابت تیم اسکات از کارولینای جنوبی تنها آفریقایی آمریکایی جمهوری خواه در سنای آمریکا بوده است گر چه هنر ایران قانونی بسته خواهد شد که شامل محدودیت های جدید در پلیس chokeholds و استفاده بیشتر از پلیس دوربین های بدن در میان سایر مقررات.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., اعلام کرد که جمهوری خواهان در حال توسعه “یک پیشنهاد جدی برای اصلاح و اجرای قانون است.”

کمیته قضایی مجلس سنا بود به انجام یک جلسه بعد از ظهر سه شنبه در “پلیس در استفاده از زور و روابط اجتماعی” رسم شهادت را از پیشرو حقوق مدنی و قانون اجرای رهبران.

“در حال حاضر زمان برای reimagine تر و عادلانه جامعه ای است که در آن همه مردم امن” Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر بود به بگویید سناتورها با توجه به پیشرفت شهادت به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

در سراسر کشور اعتراض “است و چیزی جز یک واکنش به یک حادثه جدا شده و یا سوء از چند سیب بد,'” گوپتا می گوید.

“اعتراض در پاسخ به دیگر وحشتناک قتل سیاهان توسط پلیس.”

در حالی که در حال ظهور ایران بسته نیست و به عنوان گسترده ای به عنوان فراگیر دموکراتیک پیشنهادات که رهبری برای مجلس رای هفته آینده آن را شامل شاید بیشتر گسترده تغییرات پیشنهادی به پلیس روش از حزب طولانی تراز وسط قرار دارد با یک “نظم و قانون” رویکرد.

اسکات, که گفت که او صحبت کرد و با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد این قانون بیش از آخر هفته روز دوشنبه هشدار داد که تاخیر در رای گیری تا بعد از این تابستان خواهد بود “تصمیم بد.”

آخر هفته تیر اندازی مرگ Rayshard بروکس توسط یک سیاه پوست به دست پلیس در آتلانتا منجر به تجدید اعتراض عمومی بیشتر تظاهرات خیابانی و رئیس پلیس استعفای.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر از نیویورک است که در میان کسانی که اصرار جمهوری خواهان به حل و فصل برای تغییرات جزئی.

“در حال حاضر هم به دنبال پررنگ و گسترده در مقیاس تغییر” شومر روز دوشنبه گفت:.

با بحث سیاسی مایع مشخص نیست که آیا این احزاب قادر خواهد بود برای پیدا کردن زمینه های مشترک. طرح های در حال ظهور از دموکرات ها و جمهوری خواهان به اشتراک گذاری بسیاری از مقررات مشابه اما به روش های مختلف به آدرس برخی از مسائل. نه بیل می رود تا آنجا که برخی از فعالان خواهید در فشار خود را به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” به طور کامل بازسازی بخش است.

مرکزی به جمهوری بسته خواهد بود ایجاد پایگاه ملی به منظور بهبود شفافیت بنابراین افسران نمی تواند انتقال از یک بخش به دیگری بدون نظارت از سوابق خود را. دموکرات ها باید مشابه ارائه.

در عین حال جمهوری خواه لایحه می کند تا آنجا که دموکرات ها را در این موضوع از بین بردن “واجد شرایط ایمنی” است که قادر می سازد کسانی که مجروح توسط پرسنل اجرای قانون به شکایت خسارت.

کاخ سفید گفته است که در یک مرحله بیش از حد. به عنوان یک جایگزین اسکات پیشنهاد کرده است یک “decertification” فرایند برای افسران درگیر در آوریم.

یکی از بزرگ پلیس اتحادیه با نفوذ برادرانه منظور از پلیس در بیانیه ای گفت که در حال همکاری با کنگره و کاخ سفید در این طرح داشتن ارائه “بازخورد” در دموکراتیک لایحه و “قابل توجه ورودی” در حال ظهور ایران بسته است. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de