سازمان ملل متحد بدن برای بررسی خشونت پلیس

ژنو, ژوئن 15

بالا حقوق بشر سازمان ملل متحد بدن را نگه فوری بحث در اتهامات “سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس و خشونت علیه تظاهرات مسالمت آمیز” در ایالات متحده روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت:.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه

ريشه بحران را پشت سر شورش: پوتین

آنچه اتفاق افتاده است (در ایالات متحده) است که مظهر برخی از عمیق داخلی-بحران. این بحران مشاهده شده برای یک مدت زمان طولانی از آنجایی که ما همتای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عهده گرفت در سال 2017.

این تصمیم توسط شورای حقوق بشر سازمان ملل به دنبال درخواست هفته گذشته توسط بورکینافاسو به نمایندگی از کشورهای آفریقایی در آن گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

ایالات متحده است که یک عضو از 47 عضو در فروم در ژنو را ترک داشتن آن را دو سال پیش ادعا تعصب در برابر آن متحد اسرائیل است.

“مرگ جورج فلوید است که متاسفانه حادثه جدا” گفت افریقایی نامه ساخته شده توسط سازمان ملل متحد.

در آن با اشاره به آفریقایی-آمریکایی که جان خود را در مارس 25 زیر زانو سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, اشتعال در سراسر کشور اعتراضات و تظاهرات در سراسر جهان است.

“شماره های قبلی موارد غیر مسلح مردم آفریقایی تبار که ملاقات همان سرنوشت به دلیل غیر قابل کنترل خشونت پلیس در حال لژیون” در این نامه گفت.

بین المللی “خشم” باعث مرگ بر اهمیت شورای حقوق بشر بحث در مورد این موضوع را گفت و اشاره کرد که 600 فعال گروه ها و قربانیان و بستگان به نام به حال در هفته گذشته برای یک جلسه ویژه. —رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de