ما شرکت های هواپیمایی را تهدید به ممنوعیت مسافران که حاضر به پوشیدن ماسک

همانطور که در حال حاضر عمده ما خطوط هوایی ممکن است به جلوگیری از هر کسی که با پوشیدن یک ماسک از شبانه روزی و ارائه پوشش برای مسافران که هیچ. هنگامی که در هیئت مدیره با این حال خدمه پرواز باید قدرت کمی برای به اجرا درآوردن این سیاست اگر مسافران حذف ماسک خود را.

حمل و اجرای سیاست جدید شامل شرکت هواپیمایی آلاسکا آمریکا خطوط هوایی Delta Air Lines هاوایی خطوط هوایی جت بلو ایرویز خطوط هوایی جنوب غربی و ایالات متحده هواپیمایی, خطوط هوایی, برای امریکا در بیانیه ای گفت.

شرکت های هواپیمایی را به وضوح به اطلاع مسافران خود را در مورد سیاست های فردی در پوشش صورت قبل از پرواز و پس از یک اطلاعیه با جزئیات خاص پردازنده آن گفت.

هر حامل را تعیین مناسب عواقب مسافر که موفق به تطابق با سیاست های خود و از جمله در هواپیمایی که این پرواز را در لیست.

برخی از شرکت های هواپیمایی ارائه معافیت های خاصی برای کودکان و یا افراد با شرایط پزشکی و یا معلولیت و هنگامی که مردم در حال خوردن یا نوشیدن.

اقدامات در حال انتظار باقی می ماند در محل در سراسر COVID-19 بهداشت عمومی بحران لابی گفت.

برخی از شرکت های هواپیمایی و اتحادیه های کارگری به نام برای فدرال دستور در اقدامات ایمنی از جمله تمیز کردن هواپیما در صورت پوشش و تعداد کرسی های که باید به فروش می رسد در هر پرواز است.

“در حال حاضر زمان به شرکت های هواپیمایی با یکدیگر رقابت وقتی که می آید به ایمنی” متفقین انجمن خلبانان که نشان دهنده خطوط هوایی آمریکا’ خلبانان گفت: در روز دوشنبه.

ما شرکت های هواپیمایی را به شدت کوچک خود را پرواز برنامه و در حال سوختن از طریق میلیاردها دلار به صورت نقدی در هر ماه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس له صنعت مسافرت اما به تازگی با اشاره به برخی از نشانه هایی که تقاضا رو به بهبود است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de