ما و عراق انهدام استراتژیک فضایی

US, Iraq, ISIS,donald trump,  Persian Gulf,Qassem Soleimani, Abu Mahdi Al Muhandis,terrorism, Iraqi PM, US iran tenison, defence newsمغلوب ساختن پیشی جستن در سبک خود را امضا تهدید بیشتر تحریم های فلج کننده. (رویترز عکس)

توسط Amb آنیل Trigunayat

پس از تهاجم امریکا به عراق است و نه دیده می شود و صلح و پیشرفت و یا دموکراسی آن امیدوار بود. در مقابل در طول سه دهه گذشته آن را تبدیل به یک چشمه از افراط گرایی و تروریسم و حاصل خشونت با یک آرایه وسیعی از بازیگران غیر دولتی, شبه نظامیان و پروکسی تبدیل شدن به یک راه زندگی است. بیشتر از آن پس از شروع ISIS (داعش) و جنگ علیه آن را در آورده رایگان برای همه در زیر لباس مبارزه با تروریسم است. عراقی در ادامه به رنج می برند فشار. دخالت نظامی آمریکا در سال 2003 بود که شاید بزرگترین حماقت است که بی ثبات منطقه و جهان است.

اخبار مرتبط

یکی از گسترده و عواقب ناخواسته این بود که ما بیش از عراق در یک صفحه گرامافون به ایران. در حال حاضر آن است که تلاش برای تلفات نفوذ ایران و ترکیه در عراق و در حال ضربه زدن در معامله و همچنین حتی اگر ایران و پاسداران انقلاب اسلامی ایران به مبارزه با داعش در همان سمت به عنوان ایالات متحده آمریکا و دیگران است. اما در ماه ژانویه در پی افزایش ایران و آمریکا تنش ها در خلیج فارس, آمریکا هواپیماهای بدون سرنشین کشته شدن ایران ژنرال قاسم سلیمانی و عراق فرمانده ابو مهدی Muhandis که ظاهرا او رفتن به سفر نخست وزیر عراق که ادعا کرد که او در تلاش بود به کار بر روی ایجاد روابط حسنه بین آمریکا و ایران است. این ناشی از خشونت furore نه تنها در ایران بلکه در عراق که به سادگی با توجه به سیاسی داخلی مجمع تشخیص مصلحت نظام نمی تواند از آن عبور دهید. ایران استخراج یک کالیبره انتقام از طریق حملات موشکی بر اردوگاه ما بدون تشدید وضعیت زمین. عراق احساس تحقیر به عنوان حاکمیت آنقدر پرهیاهو و نقض شده است. از این رو تماس ها و تظاهرات علیه حضور 5200 نیروهای آمریکایی در خاک عراق بلندتر شد. پارلمان عراق در تصویب قطعنامه ای خواستار اخراج خود را. هیچ چیز باید خوشحال ایرانیان بیشتر به عنوان آنها احساس کردند که ما نباید وجود داشته اند و در منطقه در وهله اول. مغلوب ساختن پیشی جستن در سبک خود را امضا تهدید بیشتر تحریم های فلج کننده.

عراق مواجه شده است بحران اقتصادی به دلیل کاهش درآمدهای نفتی و پس از آن تحت چنگال COVID 19 زمانی که تقاضا انقباض برای هیدروکربن های ضرب شده از گلایه های مردم است. برای ماه عراقی شده اند در اعتراض به دولت برای شکست خود را به ارائه اشتغال شامل تورم بالا و کاهش فرصت های اقتصادی و رشد. این بود که بیشتر مرکب به عنوان نخست وزیر مجبور به استعفا و آن را به طور فزاینده دشوار است برای گرفتن یک نامزد اجماع است که می تواند با تصویب جمع اوری پیچیده ethnoreligious قانون اساسی و رقابت های سیاسی منافع. سرانجام ماه گذشته سابق pro-آژانس امنیت ملی آمریکا مصطفی خادمی بود قادر به تشکیل دولت در مواجهه با چالش های کلیدی از خشم عمومی به دلیل رکود اقتصادی و غالب زهر در برابر نیروهای آمریکایی. نخست وزیری خود را به نظر می رسد آغاز یک نکته مثبت به عنوان تظاهرات فروکش کرده و گفت و گو با آمریکایی ها را آغاز کرده است در اجاره نمادین خشنود عراقی ها و ایرانی ها به طور یکسان.

در 11 ژوئن مجازی استراتژیک گفت و گو مطابق با سال 2008 چارچوب توافق بین برگزار شد ارشد معاون هاشم مصطفی از عراق در وزارت خارجه و دیوید هیل وزیر از امور سیاسی. آمریکا اعلام کرد که نیروهای خود را به عقب آمده بود به عراق در سال 2014 به مبارزه با داعش و همانطور که تهدید فروکش کرده است, آنها را کاهش نیروهای خود در عراق است. آنها تصریح کردند که ما به دنبال ندارد و نه درخواست پایگاههای دائمی و یا دائم حضور نظامی در عراق است. اگر چه هیچ جدول زمانی و یا شماره شده و اعلام کرد ممکن است قصد تخفیف دادن به نارضایتی عمومی و ارائه ممکن پنجره اضافی راحتی به خادمی. از نظر آینده انتخابات آمریکا, آن را نیز متناسب با رئیس جمهور تهمت و ادعا می کند که او را به خروج نیروهای نظامی آمریکا از خارج از کشور و غیر ضروری تئاتر از جنگ است. آنها در حال حاضر انجام این کار از افغانستان و آلمان و عربستان سعودی است. چگونه ما ادامه خواهد داد به اهرم آن نفوذ و تاثیر هنگامی که آن خواسته را به یک هدف منجر شود در اقیانوس هند و آرام و کنترل توسعه به خصوص در برابر چین در حال رشد جاه طلبی باقی مانده است دیده می شود. در عراق چگونه آن را visualises امنیت خود همکاری خواهد شد از نزدیک تماشا کردند. در ضمن عراق تصریح کرد: تعهد خود را برای حفاظت از پرسنل نظامی از ائتلاف بین المللی و عراق امکانات میزبانی آنها را مطابق با قوانین بین المللی و ترتیبات خاص برای حضور خود را به عنوان تصمیم دو کشور. دیگر شرکای ائتلاف نیز به یک تماس در ادامه حضور نظامی.

اذعان شکننده وضعیت اقتصادی و نیاز به اصلاحات اساسی ایالات متحده ارائه شده به depute مشاوران اقتصادی که می تواند کمک به عراق خیاط بودجه آن درخواست به موسسات مالی بین المللی. جدا از خود دو جانبه کمک و تلاش خواهد شد تا جذب عمده شرکت های ایالات متحده در انرژی و هیدروکربن ها منوط به شرایط مطلوب. یکی از کلیدی بحث بود که ما را به بازگشت مهم سیاسی archives جمله آثار باستانی و حزب وطن ترکیه archives دولت عراق. امیدوارم این را فراهم جدید دولت و محققان یک هدف بیشتر و شفاف تجزیه و تحلیل این دوره از حوادث در کشور است که می تواند به رخ کشیدن قدرتمند کشور سکولار در خاورمیانه در گذشته است.

برای رسیدن به امنیت و ثبات و رفاه به نظر می رسد در نهایت به اهداف کلیدی و حتی تحلیلگران آن را با کمی نمک. ما مطمئنا تا به حال ساخته شده و اعتدال در رویکرد خود را به سمت عراق به خصوص با نخست وزیر جدید و بحث بیشتر در این گفت و شنود راهبردی عالی کمیته هماهنگی جلسه ای در واشنگتن, DC. پس از خادمی در زمان بیش از آمریکا نیز گسترش چشم پوشی از آمریکا تحریم ها تا ماه سپتامبر این سال اجازه دادن به عراق برای واردات گاز از ایران است. خادمی اتفاق می افتد برای اولین بار نیروهای عراقی به دعوت شده برای دیدار رسمی اما بدیهی است که او را مجبور به بادقت داخلی با انتظارات ما و آرمان.

(نویسنده هندی سابق سفیر ایران در لیبی اردن و مالت. نظرات بیان شده شخصی هستند.)

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de