بله بانک مورد: Cox & پادشاهان می گوید محل رسمی نه حمله توسط اد

Yes Bank, Yes Bank case, Cox & Kingsبله بانک تاسیس شد توسط رعنا کاپور همراه با Madhu Kapur, اواخر, شوهر, Ashok Kapur در سال 2004.

محاصره تور و خدمات مسافرتی شرکت Cox & Kings در روز سه شنبه گفت: رسمی آن محل بودند حمله کردند و با اجرای اداره (ED).

شرکت ها و پاسخ ها در یک توضیح به دنبال BSE در گزارش های رسانه ها در مورد حملات در محل این شرکت در بله بانک در ژوئن 8.

اخبار مرتبط

“ما می توانیم تایید رسمی که محل Cox & Kings با مسئولیت محدود نمی شد حمله اد. بنابراین وجود دارد هیچ ارتباطی نوشته شده دریافت شده از ED به شرکت” قطعنامه حرفه ای Cox & Kings Ashutosh Agarwala گفت: در نامه ای به BSE.

طبق اطلاعات موجود در چند حملات انجام شده توسط اورژانس در محل های مسکونی معلق مدیران این شرکت و مغبون کلید پرسنل مدیریتی (KMP) که همه باید از شرکت استعفا آن اضافه شده است.

این حملات انجام گرفته است اد در موضوع وام availed توسط این شرکت از بله بانک تحت تصدی هیئت مدیره که در حال حاضر به حالت تعلیق به علت شروع, شرکت, عجز از پرداخت دیون با وضوح فرآیند پاسخ گفت.

Cox & Kings با مسئولیت محدود تحت شرکت عجز از پرداخت دیون با وضوح روند. ر. ک NCLT سفارش به تاریخ اکتبر 22, 2019. Agarwala منصوب شد به وضوح حرفه ای از شرکت ک NCLT سفارش مورخ 10 ژانویه 2020.

اد تا به حال جستجو در محل شرکت پروموتر آجی Ajit پیتر (Peter Kerkar) مدیران Pesi پاتل و آبیشک درک سابق رئیس امور مالی آنیل Khandelwal و حسابرس داخلی Naresh جین در بمبئی در ژوئن 8.

عمل انجام شد تحت پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA) و در ارتباط با بله بانک مورد پول شویی در حال بررسی توسط آژانس مرکزی که در آن نیز دستگیر بانک بنیانگذاران رعنا کاپور.

این آژانس در بیانیه ای گفت: “گروه و شرکت ها وام های برجسته به مقدار Rs 3,642 کرور.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de