تحلیلگر گوشه: Narayana Hrudayalaya – حفظ ‘خرید’ با 330 تومان TP

After cost rationalisation, it expects break-even at 70% pre-Covid revenues.پس از هزینه عقلانی آن انتظار شکستن حتی در 70% قبل از Covid درآمد. (تصویر نماینده)

Narayana Hrudayalaya (NARH) گزارش بهتر از حد انتظار Q4. کاهش درآمد و 3% y-o-y (JEFe: -1%). حاشیه تعدیل 127 bps y-o-y (+363 bps مقابل JEFe). پس از هزینه عقلانی آن انتظار شکستن حتی در 70% قبل از Covid درآمد. ژوئن می تواند نزدیک به این هر چند هنوز هم از دست دادن-ساخت. کیمن است Ebitda مثبت پس از ضرر و زیان در ماه آوریل است. ما قطع F21 Ebitda 11% ما به عنوان عاملی در گسترش مستند. حفظ ‘خرید’, داده بهتر چشم انداز میان مدت و موقعیت یابی را به تصرف خود نهفته تقاضا است.

مارس/آوریل درآمد بود در 35 درصد از پیش Covid سطوح. ژوئن دیده است برخی از بهبود به خصوص در کارناتاکا که در آن Covid موارد پایین تر هستند. اما آن را هنوز هم انتظار دارد که هند کسب و کار به Ebitda از دست دادن گیری در ماه ژوئن. کیمن هر چند دیده است قوی دوباره بجای اول برگشتن و بعد از ضرر و زیان در مه/ژوئن تبدیل شده Ebitda مثبت است. آن را گرفته است هزینه های عقلانی از جمله 5-20% برش غیر پزشکی کارکنان شیفت به درآمد مرتبط پرداخت به پزشکان در مقابل هزینه های ثابت و کاهش هزینه های سربار. کیمن بیمارستان کاهش درآمد 12% y-o-y است. حاشیه هر چند قوی باقی مانده در 20.4%. Capex به حداقل خواهد رسید در مالی جاری. SRCC بمبئی و هوره بیمارستان ها Covid بیمارستان Dharmshila و احمدآباد باید 30 تخت در حالی که RTIICS/جیپور باید 20 تخت متعلق به Covid. بدهی خالص بود 530 تومان کرور روپیه از مارس سال 2020 است.

اخبار مرتبط

ناخالص بدهی افزایش یافت تومان 30 کرور در Q4. Dharmshila شد Ebidta مثبت است. احمدآباد جمشدپور و گواتی به حال Ebitdar حاشیه از 9 درصد در FY20.

ما قطع برآورد ما به عامل گسترش مستند. ما در حال حاضر عامل normalisation در ماه اوت است. ما همچنین فاکتور برای هزینه عقلانی. مدیریت نیز گفت: به دنبال آن است ندارد و در بیشتر capex. با توجه به موقعیت بهتر و تمرکز بر اجرای ما حفظ ما ‘خرید’ با TP تومان 330 فدای آن در 13.7 x (20% تخفیف به آپولو تاریخی ارزیابی) FY22 EV/Ebitda برای هند و 10x برای Caymans.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de