بنگلادش آغاز می شود ایورمکتین محاکمه در COVID-19 بيمار

از مواد مخدر استفاده می شود در ترکیب با آنتی بیوتیک داکسی سایکلین و یا به تنهایی مرکز بین المللی تحقیقات بیماری های اسهالی, بنگلادش یا icddr b گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

ایورمکتین کم هزینه, مواد مخدر موجود در بنگلادش است. یک مطالعه نشان داد که این دارو می تواند کشتن coronavirus در 48 ساعت در محیط آزمایشگاهی. این مطالعه شامل نمی شود انسان تست.

ایورمکتین استفاده می شود برای درمان کرم های گرد, threadworms و انگل های دیگر. نیز وجود دارد یک فرمول استفاده می شود به د-worm حیوانات. مقامات بهداشت هشدار داده اند که مردم را ندارد این نسخه در نظر گرفته شده برای حیوانات.

این icddr,b, گفت, مطالعه خواهد, ثبت نام 72 نفر از چهار بيمارستان درمان COVID-19 بيمار در داکا. در ابتدا مطالعه آغاز شده است و با Kurmitola بیمارستان عمومی و Mugda کالج پزشکی و بیمارستان در حالی که بحث و گفتگو با دیگران در جریان با توجه به این بیانیه.

بودجه توسط Beximco داروسازی با مسئولیت محدود و برنامه ریزی شده برای پایان دادن به در دو ماه مطالعه با هدف درک virological ترخیص رای و روز مورد نیاز برای بهبودی تب و سرفه با استفاده از ایورمکتین با یا بدون داکسی سایکلین این icddr b گفت.

آن را نیز تلاش برای درک تغییرات در اکسیژن مورد نیاز دلایل برای بیماران عدم حفظ اکسیژن اشباع بالاتر از 88 درصد با وجود اکسیژن تغییرات در تعداد روز در اکسیژن پشتیبانی و بستری شدن در بیمارستان و علل مرگ و میر.

Dr Juun علی خان ارشد پزشک دانشمند از روده و بیماری های تنفسی در icddr b گفت: محققان برای کشف مواد مخدر “که در حال حاضر در بازار است که به خوبی مورد مطالعه قرار گرفته اند کم عوارض جانبی و می تواند زندگی را نجات دهد” زیرا “ممکن است دهه ها طول بکشد” برای توسعه امکانات جدید برای COVID-19. دکتر خان است که محقق اصلی این مطالعه است.

پانل بین المللی و کارشناسان محلی درگیر هستند با مطالعه است که در استخدام شرکت کنندگان بین سنین 40 و 65 سال دارای بیماری خفیف و درد و رنج شده اند کمتر از هفت روز است.

بیماران مبتلا به آلرژی به مطالعه و دارو رنج می برند از زمینه قلب و کلیه و کبد و مشکلات و زنان باردار و یا شیرده خواهد بود از مطالعه حذف شدند.

یک گروه از شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد یک تک دوز ایورمکتین همراه با پنج دوز داکسی سایکلین در حالی که گروه دیگری را دریافت خواهد کرد ایورمکتین تنها یک بار در روز به مدت پنج روز در حالی که گروه سوم را دریافت دارونما به مدت پنج روز.

آزمون پزشکی و دارونما بسته بندی خواهد شد عینا و نه شرکت کنندگان و نه مطالعه پزشکان باید دانش مورد که دریافت که خاص درمان icddr b گفت.

پزشکان در بنگلادش پزشکی کالج, اولین خصوصی موسسه پزشکی در کشور گفت: در ماه گذشته که آنها تا به حال اعمال پزشکی در 60 COVID-19 بيمار.

حداقل 50 از آنها تجربه کاهش علائم در 48 ساعت BMC پزشکان گفت. همچنین 25 از آنها آزمایش منفی در حالی که دیگران هنوز به انجام آزمایش با توجه به پزشکان.

پس از چهار روز با استفاده از کوکتل مواد مخدر COVID-19 نتایج آزمون بازگشت منفی برای بیماران, BMC پزشکان گفت.

غذا و داروی آمریکا زودتر تایید ایورمکتین به عنوان یک دارو برای عفونتهای انگلی. از آن شده است در استفاده از سال 1980. آن است که قبلا نشان داده شده است که “broad-spectrum ضد ویروسی فعالیت در شرايط in vitro” با توجه به icddr b.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net