اروپا رول تماس با ردیابی نرم افزار با امید و بیم و هراس

ایتالیا گسترش یافته است که خلبان برنامه در روز دوشنبه به تاریخ اولین کشورهای اروپایی با استفاده از تماس ملی برنامه ردیابی. فرانسه نیز فعال آن برنامه خود در آلمان در دسترس است برای دانلود از صبح روز سه شنبه و انگلیس در حال آزمایش یک, بیش از حد.

راه اندازی نرم افزار می آید که بیشتر در کشورهای اروپایی سست محدودیت ها و مرزهای باز برای هر یک از دیگر در این هفته امیدوار به احیای خود و جوامع و اقتصاد بدون reigniting بگیرد. اما به عنوان آنها به نوبه خود برای اثبات نشده تکنولوژی برای جلوگیری از موج دوم عفونت کشورهای اروپایی در حال تنظیم کردن گسترده بحث در مورد بهترین روش برای مبارزه با ویروس در حالی که حفظ حقوق و حریم خصوصی.

ایتالیا برنامه جدید است که فقط در آخرین تکرار از وجودی چالش ویروس محوری است بر اروپا است. تنها چند ماه پیش, ایتالیا عبور از یک آستانه هنگامی که آن را تبدیل به اولین کشور اروپایی به دستور اکید در سراسر کشور مستند طرح پرسش از این که آیا آن را در حال اجرا نعل بیش از حقوق فردی و همچنین تهدید اتحادیه اروپا به انسجام داخلی در تلاش خود را برای مهار این ویروس.

این نگرانی به نظر می رسید به ذوب دور به سرعت به عنوان بیشتر و بیشتر کشورهای اروپایی دیدم ضرورت اقدامات مشابه است. در حال حاضر ردیابی نرم افزار در حال حاضر انبوهی از سوالات جدید نیست حداقل اینکه آیا آنها کار به طور موثر و یا بهتر از انسان ردیابی. اروپایی ها نیز تعجب می کنم که آیا این نرم افزار با قرار دادن سازمان ملل در یک شیب لغزنده به سمت نوع جدیدی از نظارت دولت و یا توزیع بیش از حد قدرت خارجی tech غول.

در حال پرسش از چگونگی آشتی ملی استقلال با اروپا-wide interoperability. روز دوشنبه اتحادیه اروپا اعلام کرد که اعضای آن موافقت کرده بود به استانداردهای اجازه می دهد تا برنامه های مختلف خود را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات.

چنین مسائلی شده اند محدود به اروپا و خطاب شده است متغیر در سراسر جهان است. در آسیا کشورهایی مثل کره جنوبی را با استفاده از تلفن همراه اطلاعات کارت اعتباری و فعالیت به موفقیت آهنگ و شامل عفونت. هند مورد نیاز شهروندان خود را به دانلود برنامه. ایالات متحده تمایل به تکیه بر انسان برد در تلاش است که باقی می ماند تکه تکه و محدود است.

ایتالیا در تلاش است تا ظرافت برخی از thornier نگرانی های حریم خصوصی با ساخت برنامه خود را — به نام Immuni یا ایمنی داوطلبانه است. چه تر است, این برنامه ساخته شده بر روی یک پلت فرم توسعه یافته در یک نادر همکاری بین اپل و گوگل که طرفه با طرفداران حفظ حریم خصوصی است که نگرانی در مورد چه مقدار اطلاعات دولت می تواند از طریق جمع آوری برنامه ها و محدود Immuni اطلاعات-انتقال قابلیت های.

کسانی که محدودیت و داوطلبانه رویکرد ممکن است کاهش برنامه اثربخشی اما همچنین ممکن است برخی از راه به سمت assuaging عمومی queasiness در مورد دولت نفوذ. سازندگان آن امیدوارند که این برنامه خواهد شد به طور گسترده ای به اندازه کافی به بازی بخش مهمی در حفاظت از سلامت عمومی است.

“این می تواند یک ابزار با تأثیر عمده ای گفت:” پائولا Pisano, ایتالیا, وزیر برای نوآوری در فن آوری. “این بستگی دارد که چگونه از آن استفاده خواهد شد.”

در ابتدا ایتالیا پیش بینی کرده بود در یک سیستم متمرکز که ارسال اطلاعات در مورد به طور بالقوه مسری تعاملات به دولت است. اما اروپایی احساسات در مورد حفظ حریم خصوصی و شهاب سنگی ورود گوگل و اپل به بحث رهبری آن را به عقب ،

برخی از مقامات بهداشت عمومی گفت که اپل و گوگل طراحی اولویت حفظ حریم خصوصی در هزینه یادگیری بیشتر در مورد بیماری های غیر معمول, انتقاد یک صنعت بیشتر متهم او را از gobbling تا اطلاعات شخصی برای سود و قدرت.

“این یک مراقبت های بهداشتی استراتژی در جهانی همه گیر با هزاران نفر از مرگ و میر” گفت: Cédric O junior وزیر دیجیتال امور در فرانسه که منجر به توسعه کشور را ردیابی نرم افزار به نام StopCovid. از آن استفاده نمی کند اپل و گوگل استاندارد. “این بسیار غیر طبیعی است که شما محدود به عنوان یک دولت دموکراتیک در خود ویژگی های انتخاب به دلیل سیاست های داخلی دو شرکت های خصوصی.”

برنامه های ساخته شده با اپل و گوگل محدود کردن آنچه که داده ها را می توان جمع آوری شده در مورد هر گزارش شده عفونت مانند چه مدت یا چه نزدیک یک فرد آلوده در نزدیکی به شخص دیگری.

آنها همچنین محدود کردن دولت توانایی انجام عمیق تر تجزیه و تحلیل آماری در مورد یک فرد اتصالات و یا به مطالعه ویژگی های فوق العاده پخش گفت: Christophe Fraser, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه آکسفورد داده های بزرگ موسسه که به توصیه انگلیس, فرانسه, آلمان و ایتالیا در آن برنامه ردیابی.

“اپیدمیولوژیک بینش است که اطلاعات مورد نیاز ما در حال حاضر,” او گفت:. “ما نیاز به آن را برای جلوگیری از عفونت قادر به ادامه زندگی ما با یک درجه نرمال و برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

دیگر دولت باید تعیین حریم خصوصی نفوذ است نه ارزش مزایای بالقوه است. در نروژ مقامات این هفته متوقف استفاده از برنامه خود را پس از کشور اطلاعات-سازمان حفاظت از مطرح آلارم.

Pisano استدلال کرد که ایتالیا زده بهترین تعادل ممکن است برای یک کشور که “نه کره جنوبی و ما نیز خوشحال است که آن را ندارد.” او افزود که اگر ایتالیا تنها تا به حال به در نظر گرفتن نگرانی های بهداشتی و نه شهروندان و حریم خصوصی “نظامی GPS به من می دهد دقت به 3 نشان داده می شود.”

اما او نیز نسبت داده شده ایتالیا را در مورد چهره به آنچه او گفته بود که شکست خود را به ادغام یک مدل متمرکز با سیستم عامل در گوشی های اپل که محکم حفظ حریم خصوصی.

او گفت: ایتالیا با هدف “فراگیر” و در نتیجه اثربخشی انگیزه این تصمیم است. او گفت: آن را تا به حال به نفع پرداختن به نگرانی های حریم خصوصی و به طور بالقوه ساخت نرم افزار یکپارچه تر با کسانی که از دیگر کشورهای اروپایی. آلمان, او گفت:, گرفته بود برخی از ایتالیا کد و مشورت با تکنسین های.

“فرانسه را پذیرفته است به کمتر فراگیر,” او گفت:. بود و با اولویت های مختلف او گفت: از جمله اجتناب از تکیه بر دره سیلیکون: “فرانسه از آن مهم تر باقی می ماند ازاد به برخی از غول و یا به منظور توسعه برنامه داخلی است.”

در عین حال او گفت: ایتالیا در ادامه به مذاکره با اپل برای دریافت داده ها تا آنجا که ممکن است برای تحقیقات از جمله در مورد مقدار عفونت در یک منطقه داده می شود. “آنها باید برای شل کردن کمی,” او گفت:.

مرور همه این نگرانی ها دارای تاخیر انتشار از تماس با ردیابی برنامه های کاربردی در سراسر اروپا است. در ایتالیا هزاران لایه از بوروکراسی و منطقه ای مخالف مرکب تاخیر و از این هفته 2.7 میلیون ایتالیایی در یک کشور با جمعیت 60 میلیون نفری دریافت کرده بود Immuni.

Pisano تمایلی به افزایش انتظارات با جدیت اجتناب رسمی شماره هدف برای محبوبیت هر چند او گفت که دولت “تا به حال محاسبه است.” او گفت که جهان واقعی از کاربران بالقوه هنگامی که یک کم کسانی که بدون دسترسی به اینترنت و یا کسانی که زیر 14 سال سن نیاز به دانلود این برنامه حدود 30 میلیون ایتالیایی.

او گفت: دولت آغاز خواهد شد یک کمپین تبلیغاتی این هفته برای بدست آوردن کلمه را شناخت و کامل است که Immuni موفقیت بستگی به یک توده مهم از ایتالیایی ها دانلود آن.

فریزر که مشغول به کار در اوایل شیوع از جمله آمريکا گفت که حتی اگر اندکی بیش از 10 درصد از جمعیت با استفاده از یک برنامه ردیابی آن می تواند در کاهش عفونت. او تخمین زده است که برای هر دو کاربران یک عفونت می تواند مانع.

“ما فکر می کنیم که افزایشی بهره مند است که واقعا بسیار قابل توجه است.”

اما در هفته منتهی به جمعه ملی معرفی Immuni نمی شد بدون باگ.

سیاستمداران مخالف از جمله Matteo Salvini به رهبر ناسیونالیست از لیگ, پارتی, insinuated دروغ که دولت همکاران می تواند خصوصی جمع آوری داده های سلامت برای ارسال به شرکای کسب و کار.

وزیر امور خارجه Luigi Di Maio مانند Pisano یک عضو از حاکم و گاهی نگر جنبش پنج ستاره به اشتباه پیشنهاد این برنامه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شما بگویم زمانی که شما می توانید در تماس با این ویروس. “این یک توپ کریستال,” Pisano گفت: با خنده.

این ماه لیبرال سیاستمداران انتقاد از آنچه آنها در نظر گرفته جنسیتی توصیفاتی از نقش های جنسیتی در برنامه است که نشان داد یک مرد کار بر روی لپ تاپ خود و رسیدگی به نوزاد. پس از اعتراض ایتالیا به وزیر فرصت های برابر در این تصویر تغییر کرد به کار بر روی یک لپ تاپ و یک مرد رسیدگی به یک کودک است.

Pisano که دارای تجربه عمیق, پخش كردن, چرخش در سراسر وب گفت: ایتالیا در نظر گرفته شده به آغوش به طور گسترده ای گزارش اشتباه به عنوان یک فرصت بازاریابی.

“ما قصد داریم به گسترش این نوزاد در اطراف بیت” او گفت:.

لوکا Ferretti متخصص اپیدمیولوژی که همچنین با این نسخهها کار در آکسفورد داده های بزرگ موسسه و توصیه دولت ایتالیا مطرح بنیادی تر نگرانی: ایتالیا و بسیاری از کشورهای دیگر تا به حال نه از طریق فکر چگونه برای مدیریت یک فرد که دریافت هشدار از طریق از طریق برنامه.

او اظهار تاسف کرد که بدون گسترده تست و شبکه ای از انسان ردیاب تکنولوژی خواهد بود کمتر موثر است. برخی از مناطق را نمی روت پزشکان چگونه به استفاده از این برنامه و در پاسخ به افرادی که دریافت کرده اند یک هشدار.

“هیچ کس در میان هنگامی که مردم اطلاع رسانی چه باید بکنند ؟” او گفت:.

حتی اگر این برنامه طول می کشد بسیاری از کارشناسان آن را یک فقیر جایگزین برای تماس با-ردیابی چکمه بر روی زمین است.

در ایتالیا عمدتا متخصصان سلامت اداری کارکنان و اگر مورد نیاز مردم از دامپزشکی خدمات عمومی می تواند در تماس با ردیابی.

اما Pisano صحبت زیرکی در مورد قدیمی تر درب-ضربه زدن روش که ثابت بحرانی در متوقف کردن گذشته بوده است ، “ما اعتقاد داریم در فن آوری” او گفت:.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de