هند در انتظار مودی پاسخ به چین پس از 20 کشته در باشگاه ها و سنگ مرز برخورد

مودی در یک پیام توییتر به نام برای یک نشست در روز جمعه برای بحث در مورد وضعیت, اما نمی توانید هر گونه نظر دیگر در تقابل هسته ای همسایه است.

چین گفت که آن را نمی خواهید برای دیدن هر مطلب درگیری در مرز با هند پس از روز دوشنبه خشونت است. سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian تصریح کرد که چین نمی تواند برای برخورد و گفت: به طور کلی وضعیت در مرز بود پایدار و قابل کنترل است.

با توجه به مقامات هیچ عکس از کار اخراج شدند اما سربازان بودند ضربه با باتوم و سنگ در طول یک نزاع و جدال که در ورزشگاه بین دو طرف در این دور Galwan دره بالا در کوه که در هند Ladakh منطقه هم مرز با چین عکاسی چانه به شرق است.

هند وزارت امور خارجه گفت: وجود داشته است تلفات در هر دو طرف اما چین اعلام نشده هر گونه تلفات تا کنون.

مودی که سوار به قدرت در یک پلت فرم ملی, ملاقات خود دفاع و وزرای خارجه و سران نظامی اواخر روز سه شنبه اما او در عین حال به صحبت علنی در بدترین برخورد بین دو کشور از سال 1967 پنج سال پس از چین تا به حال humiliated هند در یک جنگ.

مودی انتخاب شد برای دومین دوره پنج ساله در ماه مه سال 2019 پس از مبارزات انتخاباتی متمرکز بر امنیت ملی پس از تنش فزاینده با دشمن پاکستان در هند غربی مرز.

“دستکش های با Galwan دره clash چین تحت فشار قرار دادند بیش از حد سخت” تایمز هند نوشت: در سرمقاله. “هند باید عقب براند.”

“پکن نمی تواند کشتن سربازان ما در مرز و انتظار برای بهره مندی از بازار بزرگ” آن را ادامه داد: دفاع از تحریم ها علیه واردات چین.

رو چه می تواند بزرگترین سیاست خارجی چالش پس از به قدرت رسیدن در سال 2014 مودی خودداری از اظهار نظر علنی در این حادثه به عنوان یک سر و صدا برای عمل رز بیش از روز گذشته است.

“چرا PM سکوت همین دلیل است که او پنهان” راهول گاندی رهبر مخالفان حزب کنگره است. “به اندازه کافی به اندازه کافی است که ما نیاز به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است. چگونه جرات چین کشتن سربازان ما چگونه جرات آنها را در زمین ما است.”

صدها نفر از هندی و چینی سربازان شده اند رو در روی یکدیگر از اوایل ممکن است در سه یا چهار مکان خالی از سکنه در ارتفاع بالا بیابان Ladakh.

هند می گوید سربازان نفوذ به آن طرف خط کنترل واقعی و یا عملا مرز.

چین را رد اتهام و خواسته است هند به ساخت جاده در این منطقه ادعا آن را به قلمرو آن است.

سرهنگ کشته شدند

با توجه به منابع دولت مبارزه دوشنبه شب آغاز شد و در طول یک جلسه به بحث در مورد راه هایی برای به تعویق انداختن همه پرسی و سرهنگ فرمانده سمت هند یکی از اولین بار بود که رخ داد و کشته شدند.

بسیاری از دیگر سربازان هندی که فوت کرده بود تسلیم به خود زخم شده قادر به زنده ماندن در دمای انجماد.

بر خلاف در هند این حادثه دریافت نشده دیوار-به-دیوار پوشش در چین که در آن رسانه های رسمی گزارش داد بیانیه ای در این حادثه از سخنگوی ارتش چین غربی فرمان.

در رسانه های اجتماعی وبلاگ نویسان و رسانه های گرد عامل مشترک هند گزارش های رسانه ها مانند ارتش هند اعلام و تایید کرد که مرگ و میر افزایش یافته بود به 20.

ترین آواز جهانی بود بار در یک مقاله منتشر شده توسط این مقام کاغذ از کشور حزب کمونیست.

آن editor-in-chief, Hu Xijin زمان به داخلی و جهانی سیستم عامل رسانه های اجتماعی به سرزنش هند گفت: “هند افکار عمومی نیاز به هوشیار ماندن” و هشدار می دهند که چین نه از ترس برخورد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de