مکزیک سوابق 3 بیشترین مرگ روزانه تعداد

مکزیکو سیتی, ژوئن 17

حتی به عنوان مکزیک اعلام کرد قصد دارد برای بازگشایی کلیساها و رویدادهای مذهبی این کشور ارسال شده در نزدیکی-تعداد رکورد تازه تایید موارد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 روز سه شنبه.

وزارت بهداشت و درمان گزارش شده است که مورد تأیید افزایش 4,599 دوم-بالاترین افزایش روزانه به تاریخ, برای رسیدن به یک جمع کل 154,863.

مرگ و میر افزایش 730, سومین روزانه تعداد تایید و پس از یک روز افزایش 1,092 و 816 در اوایل این ماه. کسانی که مرگ عوارض رقابت می کند کسانی که از ایالات متحده است.

هر دو مورد مرگ و کل — که در حال حاضر در 18,310 — به وضوح undercounts چون مکزیک بسیار کمی تست.

متخصصان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر حدود 24 درصد از مکزیک موارد; 32,388 پزشکان و پرستاران و تکنسین های آلوده شده اند و 463 فوت کرده اند.

مقامات بهداشت اذعان مکزیک است که در فلات پايدار نرخ انتقال و مرگ و میر با چند اگر هر گونه نشانه ای از کاهش. با وجود آن کسب و کار شروع به بازگشایی پس از اجباری مستندات با توجه به کوروناویروس.

روز دوشنبه داخلی وزارت ماهيگيری برای بازگشایی فعالیت های مذهبی و کلیساها بود که دستور داده شده است بسته شده است. در حدود نیمی از کشور, کلیساها اجازه خواهد داشت برای باز کردن در 25 درصد از ظرفیت; یک بار در مورد اعداد و بیمارستان اشباع و شاخص های دیگر در پاییز که ظرفیت را مجاز به افزایش به 50 درصد است. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de