کره شمالی را رد جنوبی پیشنهاد نمایندگان پاکستان به نقل نیروهای نظامی به مرز

سئول ژوئن 17

کره شمالی روز چهارشنبه را رد کرد کره جنوبی پیشنهاد ویژه ارسال نمایندگان به سهولت افزایش تنش بیش از پناهنده فعالیت و متوقف تلاش های آشتی و قول داد به نقل نیروهای نظامی به مناطق مرزی.

اطلاعیه های ساخته شده توسط رسانه های دولتی سازمان KCNA یک روز پس از کره شمالی منفجر مشترک دفتر رابط در یک شهر مرزی به عنوان بخشی از یک 2018 قرارداد صلح بین دو کشور رهبران.

هر حرکت به باطل مرزی صلح معاملات عمده مطرح شکست به کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در تلاش برای پرورش بیشتر ماندگار آشتی با غرب ،

آنها همچنین می تواند پیچیده و تلاش های رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس و ضد نژادپرستی تظاهرات برای متقاعد کردن پیونگ یانگ به خود را رها هسته ای و موشک های برنامه.

در روز دوشنبه ماه ارائه شده به ارسال خود را مشاور امنیت ملی چانگ Eui-یونگ و جاسوسی رئیس Suh Hoon به ویژه نمایندگان, KCNA گفت. اما کیم یو جونگ خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد و عضو ارشد حزب حاکم رسمی “صراحت را رد کرده و بی نزاکت و طرح شیطانی”.

“راه حل برای بحران کنونی بین شمال و جنوب ناشی از بی کفایتی و بی مسئولیتی از کره جنوبی مقامات غیر ممکن است و می توان آن را فسخ تنها زمانی که قیمت مناسب پرداخت” KCNA گفت.

کره شمالی Rodong Sinmun حاکم حزب کارگران رسمی روزنامه, عکس های منتشر شده نشان رابط دفتر قبل و بعد از تخریب آن در کنار یک سری از KCNA مقالات و تفسیر نقد و کره جنوبی.

“شوم مقدمه ای برای کل فاجعه شمالی-جنوبی روابط” یکی از مقالات بود با عنوان با اشاره به تخریب.

نمایی از یک انفجار مشترک دفتر ارتباطی با کره جنوبی در مرز شهر Kaesong, کره شمالی در این تصویر عرضه شده توسط کره شمالی, کره ای خبرگزاری مرکزی. ایسنا

ماه انتقاد

کیم یو جونگ نیز به شدت مورد انتقاد قرار ماه در یکی دیگر از KCNA بیانیه ای گفت که او تا به حال موفق به پیاده سازی هر یک از 2018 معاهدات و “قرار دادن گردن خود را به طناب دار از pro-ایالات متحده flunkeyism”.

کره جنوبی ریاست جمهوری خانه آبی گفت: انتقاد از ماه بی ادب و بی معنی و آسیب دیده اعتماد ساخته شده است توسط رهبران دو کره.

“ما دیگر نمی خواهد قبول چنین بی دلیل رفتار” آبی سخنگوی کاخ Yoon Do-هان گفت: در یک جلسه بدون توضیح.

ماه های ارائه شده برای بازی در یک نقش میانجی بین تهمت و کیم جونگ سازمان ملل متحد به عنوان آنها را به عقب کشیده از معاملات تهدید و توهین در سال 2017, که منجر به یک سری از جلسات در سال 2018 و 2019 بودند که در نمادهای اما کدام موفق به دستیابی به دستیابی به موفقیت در denuclearisation.

در روز دوشنبه سخنرانی مشخص شده است که سالگرد 20th باشد از اول اینتر-کره اجلاس ماه ابراز تاسف کرد که کره شمالی-ایالات متحده و بین کره ای روابط ساخته شده است پیشرفت های امیدوار بود اما خواست پیونگ یانگ برای حفظ صلح می پردازد و بازگشت به گفت و گو است.

“در چشم بئب, ماه, دولت به بیش از حد از امید کاذب که این امر سرپیچی آمریکا فشار به حرکت خود روابط رو به جلو” گفت: Chun Yung-woo سابق کره جنوبی هسته ای ایران.

“اما پس از دو سال چه آنها را ترک کرده اند شکست خورده است اجلاس با تهمت و هیچ پیشرفت آنچه در بین کره ای همکاری های اقتصادی.”

دوباره مسلح کردن مرز

در یک جداگانه KCNA اعزام روز چهارشنبه سخنگوی ستاد از (شمال) ارتش خلق کره (KPA) گفت: اعزام نیروهای نظامی به کوه Kumgang و Kaesong در نزدیکی مرز که در آن دو کره تا به حال انجام مشترک پروژه های اقتصادی در گذشته است.

این KPA سخنگوی همچنین گفت: پلیس پست های که تا به حال شده از خارج به شدت غنی شده از منطقه غیرنظامی (DMZ) خواهد بود نصب مجدد در حالی که واحد توپخانه در نزدیکی دریا غربی مرز که در آن اغلب جداشدگان ارسال تبلیغات جزوات خواهد شد تقویت شده است.

شمال نیز راه اندازی مجدد ارسال anti-سئول جزوات سراسر مرز او اضافه شده است.

سئول را از وزارت دفاع خواسته است تا کره شمالی را به رعایت یک 2018 بین کره ای پیمان نظامی که در آن هر دو طرف متعهد به توقف “همه خصمانه عمل می کند” و برچیده تعدادی از سازه در امتداد DMZ.

Jang کوم چول مدیر کره شمالی جبهه متحد گروه مسئول مرزی امور گفت: شمال هرگز مذاکرات و یا مبادلات در آینده با کره جنوبی مقامات “که بیرون کشیدن تنها نفرت و احساسات تند و زننده”.

“این موضع ما است که ما تا به حال بهتر است با توجه به همه چیز که اتفاق افتاده بین شمال و جنوب به عنوان خالی رویا” گفت: با توجه به KCNA. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de