NZ نظامی برای نظارت بر قرنطینه امکانات جدید COVID-19 مورد

Wellington, ژوئن 17

نیوزیلند روز شنبه گفت که نیروی دفاع را در حال حاضر نظارت بر این کشور قرنطینه امکانات و تقویت مرز مورد نیاز پس از یک لغزش مجاز دو نفر با کروناویروس به حرکت در اطراف کشور است.

نیوزیلند روز سه شنبه خود را از دست داده COVID وضعیت زمانی که دو زن که تا به حال اجازه داده شده است به ترک قرنطینه در اوایل دلسوز زمینه پس از ورود از بریتانیا آزمایش مثبت برای coronavirus.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: او انتصاب معاون فرمانده دفاع هوایی ناخدا Digby Webb برای نظارت بر تمام قرنطینه و به مدیریت انزوا امکانات از جمله فرآیندهای خروج مردم از این امکانات.

Protocol wine studio گفت: Webb می توانید به دنبال دسترسی به لجستیک نظامی خود را عملیاتی تخصص و در صورت نیاز پرسنل برای در حال اجرا از امکانات قرنطینه.

او اضافه کرد که ممیزی می تواند انجام شود به مطمئن شوید که تمام فرآیندهای در محل به دنبال دارد و هر گونه تغییر مورد نیاز می تواند ساخته شده به تقویت مرز امکانات.

“من نمی توانم اجازه می دهد تا به سود ما تمام شده بود و حیف و میل فرآیندهای هستند که به دنبال” protocol wine studio گفت: در یک کنفرانس خبری در مجلس.

نیوزیلند تا به حال بوق و کرنا دستاورد آن در هفته گذشته از تبدیل شدن به یکی از اولین کشورهای جهان برای از بین بردن COVID-19 و بازگشت به قبل از همه گیر نرمال بلند اجتماعی و اقتصادی محدودیت به جز کنترل مرز.

دو زن که وارد از انگلیس در ژوئن 7 رفت و به اجباری قرنطینه پس از فرود اما تا به حال داده شده است و مجوز ویژه برای ترک تسهیلات اولیه خود را برای دیدن مردن پدر و مادر حتی اگر یکی از علائم است که او نسبت به قبل از وضعیت موجود.

Protocol wine studio گفت: فرد آلوده باید هرگز اجازه را ترک کنند.

“این نشان دهنده غیر قابل قبول شکست از سیستم” protocol wine studio گفت.

“ما نیاز به نه یکی بلکه دو آزمون انجام می شود و در آن امکانات است. ..آن نیست و هیچ بهانه ای وجود دارد,” او گفت:. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de