india china news, india china border, galwan valleyراهول گاندی به سوال سکوت نخست وزیر نارندرا مودی در قتل سربازان هندی در لاداخ در برخورد خشونت آمیز با نیروهای. (فایل)

هند و چین مرز Galwan دره: سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی به سوال سکوت نخست وزیر نارندرا قتل از پرسنل ارتش در مرگبار برخورد با سربازان در Galwan دره در شرق لاداخ.

در یک توییت به اشتراک گذاشته شده صبح روز چهارشنبه Rahul ادعا شده که این ساعت مخفی شده است و گفت که این کشور نیاز به دانستن آنچه اتفاق افتاده در هند و چین مرز در Ladakh. او افزود که چین نیروهای خود را وارد خاک هند, و آن را اشغال کرده اند.

اخبار مرتبط

“چرا PM سکوت ؟ به همین دلیل است که او پنهان شده ؟ به اندازه کافی به اندازه کافی است. ما نیاز به دانستن آنچه اتفاق افتاده است. چگونه جرات چین کشتن سربازان ما? چگونه جرات آنها را زمین ما” او هنوز توییتی.

Rahul را توییت می آید یک روز پس از 20 سربازان هندی از جمله یک سرهنگ شهید شدند در یک برخورد شدید با نیروهای نظامی در Galwan دره سه شنبه شب ، آن را بزرگترین رویارویی نظامی بین دو کشور در پنج دهه است.

با توجه به PTI, گزارش, طرف چینی بیش از حد رنج می برد ‘متناسب تلفات’ اما تصمیم به حدس و گمان در تعداد. گزارش تلویزیون می گویند که حداقل 43 چینی سربازان خود را از دست داده زندگی می کند در برخورد.

پیشتر در روز سه شنبه, Rahul تا به حال ابراز غم و اندوه بیش از این قربانی از سربازان هندی.

“کلمات نمی توان توصیف درد من احساس می کنم برای افسران و مردانی که زندگی خود را قربانی برای کشور ما است. تسلیت به تمام عزیزان خود. ما در کنار شما در این زمان دشوار است,” او گفت:.

سربازان از هند و چین در حال قفل شده است و در زمان stand-off برای 40 روز در شرق لاداخ را Galwan دره. مرگبار برخورد می آمد در یک روز, ارتش, هیئت از هند و چین برگزار شد به عنوان بخشی از ادامه تلاش ها برای حل و فصل بن بست.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de