احیای PC: تکامل از کامپیوتر اکوسیستم

Following the evolution of laptops, one aspect has been the steadiness in the design of laptops’ architecture.پس تکامل از لپ تاپ, یکی از جنبه های است ثبات در طراحی لپ تاپ’ معماری.

توسط Chandrahas Panigrahi

با گذشت هر روز جهان اطراف ما است که به تدریج بیشتر شلوغ با نمایش می دهد. بدون توجه به جایی که ما به محل کار و خانه و فرودگاه وجود دارد در واقع هیچ فرار در حال حاضر. از تاشو طرح های ورزشی معماری, لپ تاپ, آمده است یک راه طولانی است. در عین حال در آینده ممکن است نگه دارید درست ادغام چندین صفحه نمایش با پیگیری های به د-درهم و برهمی و کمک چند taskers اولویت بندی بهتر است.

اخبار مرتبط

بازتعریف PC طراحی و مهندسی
در سال های آینده نوآوری در کامپیوتر طراحی و ویژگی های خواهد شد به طور مداوم. ما می توانیم انتظار سویفت نوآوری در زمینه رنگ و مواد و اندازه و گزینه های بسیار بیشتری برای تغییرات سلیقه ای. در سال 2019 ما در حال حاضر دیده می شود استفاده از مواد مانند چرم و چوب و حتی بازیافت پلاستیک در غیر این صورت محدود برای اقیانوس به لپ تاپ. این روند ادامه خواهد داد و عوامل شکل مختل خواهد شد. به عنوان oem ها فراتر از clamshells 360 درجه convertibles و انفصال طرح های با پتانسیل ارقام است که می توانید سوئیچ بین اشکال مختلف عملکردی می توان انتظار داشت. بالا صفحه نمایش به بدن نسبت و سبک خواهد بود که به طور پیش فرض از ویژگی های بیشتر حق بیمه لپ تاپ.

لپ تاپ های نازک و سبک
پس تکامل از لپ تاپ, یکی از جنبه های است ثبات در طراحی لپ تاپ’ معماری. در حالی که ماشین را قطعا منقبض سال 2018 شاهد رشد نازک و سبک دسته قیمت در محدوده مناسب. باریک نسخه ها در اکثر موارد به عنوان قدرتمند به عنوان برخی از زبر و خشن لپ تاپ از سال های رفته.

2-در-1s و دو صفحه نمایش به همه جا
بیش از یک و نیم دهه پیش زمانی که ویندوز 8 معرفی شد ما ساخته شده یک پرش به سمت طراحی فوق العاده از لپ تاپ. این منجر به افزایش طرح های جذاب از پیشرو oem ها با چرخش صفحه نمایش و غیره. اما گریز از مرکز طرح آمده اند و رفته اند بدون تعریف نسل. این صنعت نیاز به یک makeover جدی به د-درهم و برهمی ایجاد صفحات متعدد و با آن ظهور 2-در-1 و دو صفحه نمایش لپ تاپ ها معرفی شدند. مارک های جزئی با ایده اضافه کردن یک صفحه نمایش ثانویه به طراحی سنتی. دو-لپ تاپ روی صفحه نمایش باز کردن یک کل جدید بلوار گزینه های خلاق برای کاربران و دوباره تصور از آنچه یک کامپیوتر نه تنها به نظر می رسد اما می کند.

بهتر عمر باتری: ده سال عقب, عمر باتری استاندارد از 5-6 ساعت در نظر گرفته شد به خوبی. اما پس از آن فن آوری باتری بهبود یافته به عنوان توانایی پردازنده و چیپست و سیستم نرم افزار مدیریت استفاده از قدرت.

ذخیره سازی می شود جامد: SSD بود بهترین کاری که به اتفاق می افتد به سخت افزار کامپیوتر در دهه گذشته است. ارزان تر و سریع تر Ssd منتقل هاردهای ثانویه درایوهای ذخیره سازی. Ssd ها بدست سریع تر و بهتر است اما تغییر قیمت است و در نهایت آنچه آنها ساخته شده است یکی از بزرگترین تحولات این دهه است. SSD کاملا بهبود هر جنبه ای از محاسبات. بار بوت شدن سیستم پاسخگویی انتقال فایل و بازی بارهای بسیار بهتر با SSD و آنها در حال حاضر به طور پیش فرض.

پورت تکامل یافته اند: لپ تاپ ها در سال 2010 sported حجیم پورت خط به بالا. اما در رایانه های شخصی امروز شما باید یک یا دو USB نوع-C اتصالات.

ایجاد محتوا نیاز به قدرت بیشتر: کسانی که جدی ایجاد محتوا در حال رفتن به نیاز به قوی تر قدرت حداقل برای بسیاری از کار خود را. یک قرص یا گوشی های هوشمند ارائه ممکن است لازم راحتی اما نمی خواهد جایگزین کامپیوتر برای این کاربران است.

نویسنده CMO و مصرف کننده سر کسب و کار, ایسر, هند

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de