رئیس جمهور روسیه پوتین محافظت از coronavirus توسط ضد عفونی تونل

مسکو در ژوئن 17

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه محافظت از رمان coronavirus ویژه ضد عفونی تونل است که هر کسی از بازدید از محل اقامت خود در خارج از مسکو باید از طریق دولت-کنترل ریا خبرگزاری گزارش روز سه شنبه.

ویژه تونل ساخته شده توسط یک شرکت روسی مستقر در شهر پنزا شده است نصب شده در رسمی خود Novo-Ogaryovo اقامت در خارج از مسکو جایی که او دریافت کنندگان آن گفت.

تظاهرات فیلم از تونل منتشر شده توسط ریا نشان داد افراد نقاب دار در حال عبور از طریق آن با اسپری ضد عفونی کننده از سقف و از این طرف.

این خبرگزاری روسی در توصیف این مواد ضد عفونی کننده به عنوان جریمه ابر مایع که تحت پوشش و لباس مردم و هر گونه در معرض فوقانی بدن گوشت.

دیمیتری Peskov پوتین گفت در ماه آوریل است که هر کسی دیدار پوتین در فرد مورد آزمایش قرار گرفت برای رمان ویروس. یک ماه بعد Peskov گفت: او را به حال خودش آلوده شده است.

روسیه به ثبت بیش از 500 ، 000 عفونت سوم بیشترین تعداد از موارد در جهان پس از برزیل و ایالات متحده چیزی است که آن را نسبت به یک تست برنامه.

روسیه ثبت شده 7,284 مرگ و میر تا کنون — کمتر از دیگر کشورها است. منتقدان مشکوک در مورد صحت آن مرگ و میر آمار و ارقام. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de