ایسنا خواسته پنج اپیدیولوژی و کارشناسان بهداشت عمومی برای رای دادن به یازده فعالیت های روزمره در یک مقیاس از 1 تا 5 با 1 بودن کم خطر فعالیت و 5 بالا بودن ریسک فعالیت است. دانشمندان توافق کردند که اقدامات احتیاطی می شود به همه این فعالیت ها امن تر است. “بالاتر از خطر فعالیت هستند کسانی که در داخل خانه با تهویه ضعیف و بسیاری از مردم برای مدت زمان طولانی” گفت: Ryan Malosh یک محقق در دانشگاه میشیگان. “کاهش خطر فعالیت های خارج از منزل با فضای کافی به لحاظ اجتماعی فاصله کمی از مردم در خارج از خانواده خود و برای دوره های کوتاه تر از زمان.”

رفتن به دکتر

خطر کم (میانگین: 2.1)

جارد Baeten دانشگاه (1): “مردم در حال قرار دادن هر دو روال بهداشت و درمان و فوری. (اما) رفتن به یک دکتر در حال حاضر یکی از امن ترین مکان های مردم می تواند به دلیل پروتکل های غربالگری برای کارکنان اتاق انتظار و وارد شدن به اتاق انتظار بسیار دقیق در همه جا.”

رفتن به یک پیک نیک در فضای باز و یا کباب

خطر کم (میانگین: 2.3)

Marybeth سکستون دانشگاه اموری (1): “مردم (باید) پوشیدن ماسک در هنگام غذا خوردن را دست sanitiser و استفاده از آن قبل از غذا خوردن به حفظ یک 6 فوت فاصله از یکدیگر در هر زمان ممکن است و نه به اشتراک گذاری مواد غذایی و یا نوشیدنی است. هر چیزی مربوط به تماس نزدیک و یا مواد غذایی به خصوص هر چیزی بوفه-سبک را در بالا بردن خطر است.”

داشتن یک PLAYDATE با یک دوست و فرزند خود را

پایین به خطر متوسط (میانگین: 2.4)

خادم (2) : “اگر این شامل کودکان بزرگتر که درک اهمیت فاصله در طول COVID تعداد کودکان نگه داشته است و فعالیت نمی کند و شامل تماس فیزیکی مستقیم این است که به احتمال زیاد 2. اگر این شامل کودکان در معرض خطر در سطح احتمال زیاد افزایش می یابد به 4 یا 5 باشد.”

رفتن به خرید

پایین به خطر متوسط (به طور متوسط 2.5)

Baeten (2): “اگر شما در داخل و خارج با یک طرح خوب پوشیدن یک ماسک و مردم انجام خدمات هستند بیش از حد.”

بازگشت به دفتر کار خود

خطر متوسط (میانگین: 2.6)

Barun ریاضیات دانشگاه کلمبیا (3): “دفاتر ممکن است استخدام متناوب به روز می ده و تیرگی خود را در فضاهای اداری. می تواند آنها را در جای خود چیزهایی مانند واقعا مطمئن شوید که کارکنان بسیار آگاه از نشانه های خود را و یا حتی تشویق مردمی برای دریافت آنتی بادی آزمایش.”

بازدید از بستگان سالمند

خطر متوسط (میانگین: 3.2)

ریچارد جکسون دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس(2): “خطر این است که بیشتر به فرد سالمند به خصوص اگر شما شده اند فاصله و افراد مسن شده اند و فاصله. و وجود دارد (روانی) مزایای این وضعیت به جوانان و افراد اگر هر دو خوب هستند. پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را و نگه داشتن فاصله است.”

Baeten (3): “اگر شما در میانهی شب در تماس با هر کس دیگری است و شما باید نمایش خود را برای علائم و بازدید از بستگان مسن می تواند واقعا مفید است. اگر شما حباب کوچک است, بازدید یک نسبی و شاید این دیدار خارج با یک ماسک.”

گرفتن کوتاه کردن مو

خطر متوسط (میانگین: 3.4)

جکسون (2): “(اگر) haircutter است که به خوبی و بدون علائم است و با پوشیدن یک ماسک و شما بیش از حد من می خواهم آن را به عنوان کم خطر … اگر کارکنان در حال عطسه و سرفه تنها ماندن.”

رفتن به یک رستوران

خطر متوسط (میانگین: 3.4)

خادم (4): “غذا خوردن در خارج کمتر خطرناک تر غذا خوردن در داخل خانه به دلیل بهتر جریان هوا. خطر دامنه برای هر منزل و یا داخل سالن ناهار خوری بستگی دارد که شما با (به عنوان مثال خانواده ای که شما در معرض روزانه در مقابل مخاطبین خارجی) چگونه به هم نزدیک جداول هستند و چگونه بسیاری از مردم دیگر در حال حاضر در رستوران و چه سرور و کارکنان آشپزخانه پوشانده.”

رفتن به داخل سالن مهمانی شام

متوسط به بالا خطر (میانگین: 3.8)

جکسون: “برای بزرگسالان با فاصله به احتمال زیاد یک (2) اما اجازه ندهید که مردم در که ممکن است نگاه کنید و یا به نظر می رسد بیمار است. آن می تواند بی دست و پا به فرستادن مردم به خانه در درب بنابراین این امر می تواند خوب به آن را روشن در حالی که دعوت. اگر کسی علائم (4).”

فرستادن فرزند خود را به اردوگاه تابستانی

خطر بالا (به طور متوسط 3.9)

جکسون (4): “افزایش ورزش, وعده های غذایی گروه, آتش, سفری, خانه, صنایع دستی و آواز مهم هستند به اردوگاه تجربه و راه های موثر برای گسترش ویروس. ضروری است که این اردوگاه مدیران را cohorting پیشگیری و نظارت بسیار جدی است.”

Baeten (3.5): “اردوگاه با چیزهای خوب در محل گروه های کوچک و عمدتا در خارج – یک 3. اردوگاه ها با بسیاری از کودکان و نوجوانان و بدون غربالگری هستند و 4 و 5 تنها به این دلیل که بچه ها را چنین کم خطر بیمار شدن از این virus. اما کارکنان در معرض خطر هستند.”

سواری حمل و نقل عمومی

خطر بالا (میانگین: 4.1)

جکسون(3): “معمولا این چیزی است که مردم موظف به انجام اگر آنها ضروری کارگران و باید امرار معاش به خصوص در مناطق شهری است. من می پوشیدن دستکش و ماسک و شستن دستها. من می دانم که این بی فایده است مشاوره برای مردم با استفاده از Lexington خط در شهر نیویورک اما جلوگیری از شلوغ مترو اتومبیل. اتوبوس باید ویندوز باز اگر ممکن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله