14-year-old boy با متهم اسلامگرای تروریستی در بریتانیا

در لندن ژوئن 18

14-year-old boy از جنوب انگلستان منطقه Hampshire شده است به اتهام توطئه یک اسلامگرا حمله تروریستی و تولید شده قبل از دادستانی دادگاه وستمینستر در لندن در روز پنج شنبه.

نوجوان که نمی توان نام برد که یک جزئی متهم شده است با یک تعداد از آماده سازی از اقدامات تروریستی بر خلاف بخش 5(1)(a) از انگلستان تروریسم سال 2006 متصل به جمهوری اسلامی در انگلستان را در مبارزه با تروریسم پلیس جنوب شرق (CTPSE) گفت.

پسر در ابتدا بازداشت توسط ماموران از Hampshire پاسبانان در جمعه 12 ژوئن و پس از آن بیشتر بازداشت شده تحت بخش 41 از تروریسم توسط کارآگاهان از CTPSE” این CTPSE بیانیه ای گفت:.

“ما می دانیم که جامعه از یستلیق ممکن است نگران این اخبار اما Hampshire پاسبانان کار کرده اند از نزدیک با همکاران در مبارزه با تروریسم پلیس جنوب شرق در این تحقیق و ما می خواهم به شما اطمینان بدهم که ما بر این باورند که تحقیقات جدا شده است و با گسترده تر شناخته شده خطر ابتلا به جامعه” بیانیه ای گفت:.

مقابله با تروریسم واحد به نام به اعتماد به نفس برای گزارش هر چیزی مشکوک مانند رفتار غیر معمول در یک مکان خاص و یا در یک زمان خاص از روز به دلیل آن ممکن است مربوط به فعالیت های تروریستی. — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de