برادر جورج فلوید خواستار گزارش سازمان ملل به آمریکا نژادپرستی و خشونت

“راه شما را دیدم من برادر شکنجه و قتل در دوربین است که در راه مردم سیاه درمان توسط پلیس در آمریکا” Philonise فلوید گفت: شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو تصویری.

وی خواستار ایجاد یک کمیسیون مستقل برای بررسی پلیس آمریکا به کشتار مردم سیاه و سفید و خشونت علیه معترضان مسالمت آمیز.

“شما من را تماشا برادر مرگ است. که می توانست به من. من با برادر خود هابیل. شما در سازمان ملل متحد در حال برادران و خواهران خود را’ پاسداران در امریکا و شما از این قدرت برای کمک به ما عدالت برای من برادر جورج فلوید,” او گفت:.

فوری مناظره برگزار شده در درخواست از کشورهای آفریقایی به دنبال سازمان ملل متحد تحقیق در موارد نقض حقوق بشر بود که در ادامه روز پنج شنبه.

“شورای حقوق بشر سازمان ملل باید مدافع نهایی ضعیف و انجام این کار به خصوص برای فرزندان و قربانیان اطلس تجارت برده” جنوب آفریقا سفیر Nozipho جویس Mxakato-Diseko گفت: مذاکرات.

فعالان و دیپلمات گفت که ایالات متحده و استرالیا به حال مقامات لابی کشورهای آفریقایی به تن کردن خود پیش نویس قطعنامه است. آخرین پیش نویس دیده می شود انتخاب می کند نام ایالات متحده و یا راه اندازی یک سازمان ملل متحد به کمیسیون تحقیق.

آخرین متن پیشنهاد می کند که دفتر سازمان ملل کمیساریای عالی حقوق بشر میشل باشله “ایجاد حقایق و شرایط مربوط به نژادپرستی نظاممند” و اتهام استفاده از نیروی بیش از حد و گزارش در یک سال است.

شیلی در سخنرانی خود خواستار بررسی و پیگرد استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس و برای “سریع و قاطع اصلاحات”.

“سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. بومی زندگی مهم است. زندگی مردم از رنگ مهم است. همه انسان ها برابر آفریده شده اند و در کرامت و حقوق” او گفت:.

ایالات متحده ترک این شورا دو سال پیش و نه شرکت در بحث.

اندرو Bremberg سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد در ژنو با صدور بیانیه ای گفت که کشورش “نه بالا موشکافی” آن را به عنوان دست و پنجه نرم با تبعیض نژادی بود اما پلیس اجرای اصلاحات پس از فلوید را کشتن.

“به عنوان پیشرو در جهان مدافع حقوق بشر می خواهیم همه دولت ها برای نشان دادن همان سطح از شفافیت و پاسخگویی است که آمریکا و دموکراتیک ما شرکای عمل” Bremberg گفت.

چین و کوبا و روسیه و ونزوئلا مورد انتقاد قرار ما سابقه بوده است. “روسیه می داند چه نژادپرستی منجر به زمانی که در آن مطرح شده است به وضعیت دکترین سیاسی ما به خاطر جنگ جهانی دوم و تلاش برای بازنویسی که تاریخ” گفت: سفیر روسیه گنادی Gatilov.

چین سفیر چن زو خواست ایالات متحده برای “تضمین موثر حقوق قانونی اقلیت های قومی” و “جلوگیری از استفاده از حقوق بشر به عنوان یک ابزار سیاسی و تمرین دو برابر استانداردهای بین المللی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de