کانادا سیک MP Jagmeet سینگ اخراج از مجلس برای تماس همکار نژادپرستانه

اتاوا, ژوئن 18

Punjab-منبع سیک MP Jagmeet سینگ رهبر کانادا حزب دموکرات جدید (NDP) شد و به طور موقت اخراج از مجلس عوام و یا پایین تر از مجلس پارلمان محلی برای تماس با یک نماینده نژادپرست و برای امتناع از عذرخواهی و عقب نشینی خود را در نظرات.

چهار بلندگو آنتونی روتا لگد سینگ یک turbaned سیک که برای اولین بار قابل مشاهده اقلیت به رهبری ملی حزب سیاسی کانادا را برای بقیه روز پس از او به نام بلوک Quebecois آلن Therrien نژادپرستانه برای امتناع از حمایت از یک حزب دموکراتیک ملی حرکت در برخورد با نژادپرستی نظاممند در Royal Canadian Mounted Police (RCMP), CBC News گزارش شده است.

سینگ سعی کنید برای گرفتن تمام احزاب در مجلس عوام به توافق برسند به یک حرکت شناخت وجود سیستمیک نژادپرستی در RCMP.

حرکت اشاره می کند که “چند مردم بومی بوده اند در دست RCMP در ماه های اخیر”.

این حرکت نیز خواسته نمایندگان مجلس برای حمایت از یک بررسی از RCMP بودجه به تقاضا است که از آن منتشر شده همه از آن استفاده-از-نیروی, گزارش و به تماس برای بررسی RCMP تاکتیک ها برای مقابله با مردم است.

Therrien شد و تنها نماینده در مجلس که حاضر به حمایت از این حرکت, باعث سینگ به او یک نژادپرست است.

پس از اظهارات معاون اول مجلس کارول هیوز گفت که او را نقد و بررسی ضبط چرا که او نمی شنوند سینگ وقتی او ایستاد و گفت: “درست است من او را به نام یک نژادپرست و من باور دارم که خیلی.” سینگ خواسته شد هیوز به عذر خواهی که او خودداری کرد.

این موضوع اشاره شد به سخنران روتا که به خانه بازگشت و دستور داد سینگ به ترک عوام باقی مانده از روز است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز بعد سینگ پرسیده شد که آیا او خود را تکرار اتهام علیه Therrien خارج از مجلس عوام که در آن او محافظت نمی پارلمانی امتیاز گفت: CBC News, report.

“بله. من آن را گفته ام واقعا به وضوح. تکرار می کنم این واقعا واضح” سینگ گفت.

“هر کسی که رای در برابر یک حرکت است که به رسمیت می شناسد سیستمیک نژادپرستی در RCMP و خواستار اساسی برای رفع مشکل… یک نژادپرست است.” IANS

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net