زغال سنگ بخش آزادی: ساعت مودی راه اندازی زغال سنگ حراج تجاری برای معدن; لیست کردن این مزایا

coal sector mining, coal mining, pm modi, coal auction, 41 blocksهند دارای چهارمین ذخایر ذغال سنگ و این کشور دومین تولید کننده ذغال سنگ است.

در تلاش برای هند متکی در بخش انرژی نخست وزیر نارندرا مودی امروز راه اندازی حراج 41 معادن زغال سنگ برای تجاری معدن از طریق ویدئو کنفرانس. در سخنرانی خود PM مودی گفت: برای چندین دهه این کشور زغال سنگ بخش بود گرفتار در یک وب سایت از اسیر و غیر اسیر شد و حذف از رقابت است. نارندرا اضافه شده که تجاری معدن زغال سنگ حراج یک رویداد در زمان به چالش کشیدن خواهد شد که افزایش شفافیت در این بخش و ایجاد کشور کمتر متکی به واردات است. نخست وزیر در ادامه گفت که مصرف و تقاضا به سرعت در حال نزدیک شدن به زمان قبل از COVID سطوح از این رو نمی توان یک زمان بهتر برای یک شروع جدید.

هند دارای چهارمین ذخایر ذغال سنگ و این کشور دومین تولید کننده ذغال سنگ است. ساعت مودی تاکید کرد که هند را دریافت منابع جدید از امروز مرحله و ایالات متحده را بالاتر از درآمد حاصل از زغال سنگ بخش از آزادسازی. همراه با تجاری از معدن زغال سنگ دولت نیز تنظیم یک هدف به gasify حدود 100 میلیون تن زغال سنگ تا سال 2030. ساعت مودی گفت که او مطلع شده و در مورد 4 پروژه شناسایی شده اند که برای این و در حدود 20 ، 000 تومان کرور خواهد شد سرمایه گذاری برای تبدیل به گاز زغال سنگ پروژه های.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: مودی ‘Garib Kalyan Rojgar Abhiyaan’ به ایجاد مادون شغل در مناطق روستایی هند; برای راه اندازی در تاریخ 20 ژوئن

صحبت در مورد آتما Nirbhar بهارات ماموریت دولت PM مودی گفت که هند را به نوبه خود coronavirus بحران را به یک فرصت به آن را آموخته است هند به خود متکی و کاهش وابستگی به واردات است. نخست وزیر نیز خواست بازیکنان صنعت به نگاه در هر محصول و بخش با توجه به آن را خودمان. وی افزود: اگر وجود دارد کرور از مصرف کنندگان در هند نیز وجود دارد کرور تولید در کشور است.

در ضمن PM مودی مشخص شده است که عمده شاخص های اقتصادی نشان می دهد که اقتصاد به سرعت بازگشت به قبل از Covid سطوح. بیشتر او یک بار دیگر یادآوری این صنعت است که دولت ایستاده است با این صنعت است و اگر صنعت را دو گام دولت را به چهار مرحله است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de