سگ مانند روبات در حال حاضر در فروش برای $75,000 با شرایط

بوستون در ژوئن 17

شما هم اکنون می توانید خرید یکی از آن دلسردکننده حیوانات-مثل روبات شما ممکن است در یوتیوب دیده می شود — تا زمانی که شما لازم نیست برنامه ریزی برای استفاده از آن برای آسیب زدن یا ترساندن کسی.

بوستون دینامیک در روز سه شنبه آغاز شده و فروش آن چهار پا نقطه روبات آنلاین برای کمتر از $75,000 هر.

فرز روبات می تواند راه رفتن و بالا رفتن از پله ها و باز کردن درب. اما افرادی که آنها را خرید آنلاین باید به توافق برسند نه به بازوی آنها و یا عمدا با استفاده از آنها به عنوان سلاح در میان دیگر شرایط.

“نقطه شگفت انگیز ربات, اما نه گواهی امن برای استفاده در خانه و یا در نظر گرفته شده برای استفاده در نزدیکی, کودکان و یا دیگران که ممکن است درک خطرات مرتبط با آن عملیات” شرایط و ضوابط دولت است.

بوستون دینامیک در حال توسعه شده است آن چیره دست روبات از دهه نظامی-بودجه پژوهش است. در والتهام ماساچوست شرکت در حال حاضر پیدا کردن برنامه های کاربردی تجاری را برای آنها برای اولین بار پس از آن در سال 1992 تاسیس شد.

این شرکت اعلام کرد در سال گذشته آن را آغاز تولید انبوه نقطه. به عنوان یک پروژه آزمایشی آن را اجاره بیش از 150 روبات به انتخاب مشتریان برای چنین استفاده می کند که نظارت بر ساخت و ساز بازرسی انرژی و امکانات نمایشی در پارک.

در های اخیر یک خلبان در سنگاپور یک نقطه ربات مستقر شد در یک پارک عمومی به پخش ضبط پیام درخواست از مردم برای حفظ فاصله از یک دیگر برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

بوستون دینامیک می گوید فروش آن در نظر گرفته شده برای تجاری و کاربران صنعتی و روبات ها تنها می تواند خریداری شده در ایالات متحده است. — AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de