دو whammy: بنگلادش پیش بینی سیل در میان coronavirus اپیدمی

به عنوان موسمی آوردن باران رودخانه ها در براهماپوترا-Jamuna حوضه به احتمال زیاد به تورم و سیل زده به مناطق کم دروغ در نزدیکی ولسوالی دولت سیل پیش بینی و هشدار مرکز گفت: در گزارش روز پنج شنبه.

بارش باران های سیل در بنگلادش و بالادست حوضه باعث این رودخانه به سرریز گفت: Md Arifuzzaman Bhuiyan اجرایی مهندس FFWC. آن را ممکن است برای دو هفته.

“سطح آب در رودخانه ها در براهماپوترا-Jamuna حوضه ممکن است عبور از خطر نقطه در پایان ماه ژوئن یا جولای. سیل به احتمال زیاد به رخ می دهد در مناطق کم ارتفاع از Kurigram, Gaibandha Jamalpur, Bogura, سیرجگنج, Tangail و Manikganj.”

این گزارش پیش بینی سیل در مناطق کوهستانی افزود که Teesta و Dharola رودخانه ها در شمال ممکن است سرریز در دو هفته. یک املا از سیل ممکن است رخ دهد در مناطق کم ارتفاع هنگامی که از آب عبور از سطح خطر.

رودخانه گنگ-Padma حوضه هوا به سرریز اما ممکن است عبور از سطح خطر در حال حاضر.

از سوی دیگر رودخانه در Meghna حوضه تورم ممکن است در هفته های آینده در حالی که این رودخانه در Surma-Kushiara حوضه ممکن است عبور از این سطح خطر در ماه ژوئن.

رودخانه ها مانند Halda, Sangu و Matamuhuri هستند به احتمال زیاد به سرریز در آخرین هفته از ماه ژوئن است.

با توجه به بارش باران های موسمی سیل ممکن است رخ دهد در شمال و شمال شرقی و جنوب شرقی و بخش هایی از کشور Shamsuddin احمد, مدیر بنگلادش هواشناسی بخش گفت: در هوا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de