اروپا آمار عفونت موضعی خوشه چین شیوع wanes

آتن ژوئن 18

اروپا دست و پنجه نرم سهشنبه با خوشه محلی در coronavirus عفونت به عنوان قاره مستند محدودیت کاسته و پس از صدها مورد یافت شد در یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در آلمان و یونان مجبور به تحمیل در مجموع هفت روز مستند در یک روستا.

تحولات آمد و حتی به عنوان یک شیوع جدید در پکن شاهد یک کاهش روزانه موارد و هنگ کنگ دیزنی لند بازگشایی پس از یک کاهش عمده عفونت در خاک چینی.

در غرب آلمان, مقامات بهداشتی در Guetersloh روز چهارشنبه گفت: این تعداد جدید COVID-19 موارد مرتبط Toennies کشتارگاه در ردا-Wiedenbrueck افزایش یافته بود به 657 قابل توجهی در منطقه سنبله برای یک کشور است که ثبت شده روزانه در سراسر کشور عفونت در پایین صدها نفر به تازگی.

“این تصادفی نیست که Toennies کشتارگاه تبدیل شده است و آینده کانون از عفونت کروناویروس” گفت: فردی Adjan معاون رئیس NGG اتحادیه است که نشان دهنده کارگران در صنعت مواد غذایی و نوشیدنی.

او گفت: کارگران شاغل توسط پیمانکاران فرعی چهره “فاجعه بار شرایط کار و زندگی.”

آلمان به طور گسترده ای در نظر گرفته به رفتار همه گیر هست. عفونت رای به شدت کاهش یافته است پس از مقامات تحمیلی در سراسر کشور, اجتماعی, فاصله, قوانین, در مارس و روزانه مورد افزایش است به طور متوسط بین 300-400 در ماه ژوئن.

آلمان ثبت کرده است 188,474 تایید COVID-19 موارد و 8,844 مرگ و میر — حدود یک پنجم از بریتانیا مرگ و میر.

مقامات یونانی روز پنج شنبه اعمال کامل مستند در Echinos, که دارای جمعیت حدود 3000 در شمال شرقی استان زانتی پس از افزایش مرگ و میر در حالی که کوچک بالکان ملت Monetenegro گزارش عفونت های جدید پس از دو هفته بدون داشتن موارد مثبت.

همه ساکنان Echinos, تحت حکومت نظامی مجاز به ترک خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی و یا دارو و تنها در حالی که با پوشیدن ماسک پس از 73 جدید کروناویروس موارد و چهار مرگ و میر ثبت نام کرده بودند در هفته گذشته است.

یونان شده است به طور گسترده ای مورد ستایش برای مدیریت شامل آن شیوع تنها با 187 ویروس های مربوط به مرگ و میر و بیش از 3200 مورد تأیید.

در کشور همسایه ترکیه, مقامات ساخته شده با پوشیدن ماسک اجباری در سه شهرستانها عمده از جمله مالی توپی از استانبول پایتخت ترکیه پس از یک افزایش در تایید موارد از آنجا که بسیاری از کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی شده است.

در چین, شیوع شناسایی شده در یک بازار عمده فروشی در پایتخت در هفته گذشته آلوده حداقل 158 نفر در بزرگترین کشور تجدید حیات پس از اولیه شیوع آورده شد و تحت کنترل در ماه مارس است.

این شهرستان گزارش 21 مورد جدید از COVID-19 روز پنج شنبه از 31 روز چهارشنبه. مقامات شهرستان گفت: تماس از بازار کارگران و بازدید کنندگان و دیگر اتصالات بودند که ترسیم کردهاید همه بیشتر موارد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

ایالات متحده در همین حال شده افزایش فشار بر رهبران چین به فاش کردن آنچه که آنها در مورد این بیماری همه گیر.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo “و تاکید کرد که باید برای شفافیت و تبادل اطلاعات برای مبارزه با جریان COVID-19 همه گیر و جلوگیری از شیوع آینده” وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: در مورد جلسه خود با حزب کمونیست دیپلمات ارشد Yang Jiechi.

Pompeo اتحاد پیوست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نقد و چین در پاسخ به شیوع بیماری از جمله این ادعا که این ویروس ممکن است پدید آمده از یک آزمایشگاه در ووهان.

چین نیز به نام به از بین بردن ویروس’ عواقب مالی در آفریقا است.

آفریقای جنوبی رئیس جمهور سیریل Ramaphosa خطاب چینی رهبر چین در طول یک آنلاین چین-آفریقا اجلاس سران و خاطر نشان کرد چین است که کشورهای آفریقایی به دنبال بدهی های قابل توجه به عنوان آنها مبارزه با بیماری همه گیر.

کشورهای آفریقایی در حال برگزاری یک کنفرانس سطح بالا هفته آینده در coronavirus واکسن به “موقعیت خودمان را به پشت سر نمی شود” در دسترسی به مواد مخدر جان Nkengasong سر از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: پنج شنبه.

او گفت: چه کسی رئیس خواهد حضور در این مذاکرات که همچنین تمرکز بر روی “چگونه ما می تواند تولید یک واکسن خودمان” اشاره کرد که چندین کشور از جمله سنگال و مصر و آفریقای جنوبی در حال حاضر واکسن توانایی تولید شد.

آفریقا 54 سازمان ملل شده است عمیقا در مورد دسترسی به آزمایش و تجهیزات پزشکی در میان شدید رقابت های جهانی است. این قاره در مورد 260,000 موارد با آفریقای جنوبی حسابداری برای حدود 30 ٪ از آنها.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 8.3 میلیون نفر از آن پدید آمده در شهر ووهان در اواخر سال گذشته و کشته شدن نزدیک به 450,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش داده های رسمی. هر دو شماره بر این باور هستند که عمیقا undercount واقعی تلفات با توجه به محدود تست و عوامل دیگر.

ایالات متحده دارای بیشترین عفونت و مرگ و میر تا کنون با 2.1 میلیون آلوده و بیش از 117,000 مرده است. آمریکایی ها کشتی های عمیق عاطفی تقسیم بین کسانی که پشتیبانی مستندات و محدودیت مانند پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش ویروس و کسانی که معتقدند چنین اقداماتی تجاوز در آزادیهای فردی.

کشورهای دیگر نیز در مقابله با سیاسی بحث میان رشد عفونت.

هند ثبت بالاترین روز به روز افزایش 12,281 موارد اما نارندرا نخست وزیر را رد کرد, اعمال جدید مستند گفت: این کشور به فکر می کنم بیشتر شکوفا کردن اقتصاد است.

رئیس جمهور هندوراس, خوان اورلاندو هرناندز, شد, بستری شدن COVID-19 و پنومونی به عنوان کشور مبارزات تحت این بیماری همه گیر را فشار و موارد به شدت افزایش می یابد در پایتخت. مکزیک موارد افزایش در نزدیکی سطح رکورد به عنوان اقتصاد شروع بازگشایی. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de