جنگنده Sukhoi-30 MKIs بزرگ قدرت شلیک! BrahMos هوایی نسخه در حال حاضر می تواند در مبارزه با; می شود بحرانی گواهینامه

According to sources, FRC is a critical certification for all who are into missile programmes as based on this can the weapon be used during a mission.با توجه به منابع FRC مهم صدور گواهینامه برای همه کسانی که به برنامه موشکی که بر این اساس می توانید سلاح تواند مورد استفاده قرار گیرد در طول یک ماموریت.

در میان مداوم تنش بین هند و چین و هند و روسیه BrahMos air-launched cruise missile (ALCM) دریافت کرده است و آن اولین ناوگان آزادی ترخیص کالا از گمرک (FRC) که صادر شده توسط مرکز نظامی Airworthiness و صدور گواهینامه (CEMILAC).

منابع در BrahMos را تایید کرده اند به مالی اکسپرس آنلاین که FRC گواهینامه صادر شده توسط CEMILAC در ژوئن 10, در بنگلور. این بود که با همه ذینفعان از طریق یک ویدئو کنفرانس که در آن دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO), BrahMos هوافضا, هواپیما و سیستم های تست استقرار (س), نرم افزار موسسه توسعه (SDI), IAF HQ و دیگر حاضر بودند.

اخبار مرتبط

BrahMos اولین بومی مافوق صوت و پیشرفته ALCM سیستم ساخته شده در هند در یک سرمایه گذاری مشترک با روسیه که دارای این گواهینامه است. این است که قابلیت های اثبات شده برای نیروی هوایی هند.

چرا این BrahMos در Sukhoi-30 MKI گواهینامه مهم است ؟

توضیح اهمیت این گواهینامه ارشد نیروی هوایی اسرائیل افسر گفت: “با FRC های هوایی اسکادران هم اکنون می توانید با استفاده از این موشک ها در ماموریت های مبارزه با. آن را باید به ذکر است که نیروی هوایی اسرائیل بود و در اوایل این سال اضافه شده بی نظیر قابلیت (به عنوان گزارش شده توسط فایننشال اکسپرس آنلاین قبل از آن) هنگامی که آن را به حال القاء Su-30 MKI که مسلح بودند با BrahMos ALCMs در احیا هیچ 222 اسکادران در تانجاوور نیروی هوایی ایستگاه.”

این به جنگنده ها مزیت بیشتری در طول ماموریت های خود در اقیانوس هند به عنوان BrahMos ایستادگی کردن فاصله حدود 300 متر و Su-30 MKI است 3000 متر که همچنین دارای قابلیت بودن refuelled در طول یک ماموریت.

با توجه به منابع FRC مهم صدور گواهینامه برای همه کسانی که به برنامه موشکی که بر این اساس می توانید سلاح تواند مورد استفاده قرار گیرد در طول یک ماموریت.

قبل از BrahMos القاء شد در نیروی هوایی اسرائیل آن را تا به حال با موفقیت نشان از آن در زمین-حمله و ضد کشتی با قابلیت های که انجام شد در زمین-بر اساس رکوردی و همچنین Su-30MKI.

این سفر تا کنون

از ژوئن سال 2001 علاوه بر رشد و نمو اندازی هند و روسیه BrahMos موشکی راه اندازی شده است 26 بار از های مختلف نیروی دریایی سیستم عامل; وجود دارد 23 تست راه اندازی برای ارتش هند و شش برای IAF.

به یکپارچه بر روی Su-30 MKI که BrahMos تحت چندین بحرانی تغییرات از جمله کاهش وزن از اصلی 2.9 به 2.5 تن.

چه FRC?

در مدت ساده است درست مثل اولیه عملیاتی ترخیص که بومی LCA `Tejas’ کردم قبل از آن مگس. و در مورد یک موشک مانند BrahMos این نوع گواهینامه مورد نیاز است آن را به عنوان پاک می شود و گواهی از هر دو سلاح و هواپیما پلت فرم و یا هر پلت فرم های دیگر که حمل باید از طریق تغییرات.

با توجه به ارشد نیروی هوایی اسرائیل افسر ” حتی Su-30 MKI تا به حال به انجام چند تغییر و اصلاح برای ادغام این موشک.

برای صدور گواهینامه های صادر شده قبل از آن در ماه تنها برخی از اصلاح Su-30 MKI شناسایی شده است که حمل BrahMos ALCM برای ماموریت.

برای آینده ماموریت های نیروی هوایی اسرائیل خواهد بود مطالعه و تجزیه و تحلیل داده های بیشتر برای ماموریت های آینده.

به عنوان در مورد Tejas است که پس از المپیک تا به حال به FOC طور مشابه BrahMos بیش از حد خواهد شد به دست آوردن یکی دیگر از FRC در حالی که جنگنده ها را شناسایی بیشتر Su-30 MKI که باید به انجام تغییرات برای حمل این موشک است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de