هندی, چینی, ارتش نگه عمده و کلی-سطح مذاکرات برای سومین مستقیم بعد

india china standoff, Galwan Valley, Ladakh, indian army soldiers, Narendra Modi, Pangong Tso, chinese troops,latest news on india china standoffروز چهارشنبه دو طرف در مورد راه هایی برای پیاده سازی این عدم مشارکت نیروهای خود از این منطقه به عنوان توافق در یک سطح بالا نظامی گفت و گو در 6 ژوئن. (عکس)

هندی و چینی ارتش برگزار شد Major General-سطح گفت و گو در روز پنج شنبه برای سومین روز متوالی در متارکه از سربازان و همچنین مرمت عادی در Galwan دره در شرق لاداخ, منابع رسمی گفت.

Galwan دره, سایت های خشونت آمیز درگیری میان هند و چین نیروهای نظامی در روز دوشنبه که منجر به مرگ یک سرهنگ و 19 سایر سربازان ارتش هند. حدود 18, هندی, سربازان ارتش نیز متحمل آسیب های جدی در برخورد.

اخبار مرتبط

مذاکرات بین دو طرف در نزدیکی Galwan دره به پایان رسید و در یک بن بست در روز سه شنبه و همچنین از روز شنبه منابع گفت.

روز چهارشنبه دو طرف در مورد راه هایی برای پیاده سازی این عدم مشارکت نیروهای خود از این منطقه به عنوان توافق در یک سطح بالا نظامی گفت و گو در 6 ژوئن.

ارسال یک پیام قوی به چین, نخست وزیر نارندرا مودی روز چهارشنبه گفت: هند خواهان صلح است اما قادر به دادن پاسخ در خور اگر تحریک.

برخورد در Galwan دره بزرگترین رویارویی بین دو ارتش پس از سال 1967 درگیری در Nathu لا زمانی که هند از دست داده و حدود 80 سربازان در حالی که مرگ و میر بر طرف چینی بود بیش از 300.

دو ارتش درگیر شدند و در یک بن بست در Galwan و دیگر مناطق شرق لاداخ از مه 5 هنگامی که دو طرف درگیر در بانک Pangong Tso.

پس از بن بست آغاز شد که رهبری نظامی تصمیم گرفت که نیروهای هندی را اتخاذ روش شرکت در برخورد با مهاجم ذکراست توسط چینی ها سربازان در همه مناطق مورد مناقشه از Pangong Tso, Galwan دره Demchok و Daulat التماس Oldie.

ماشه برای رو کردن چین بود سفت مخالفت هند تخمگذار کلید جاده در انگشت اطراف Pangong Tso دریاچه علاوه بر ساخت و ساز از دیگر جاده اتصال Darbuk-Shayok-Daulat التماس Oldie جاده در Galwan دره.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de