حق بیمه تحت, غیر زندگی بیمه می افتد تا 10 ٪ تا مارس سال 2020

The fall in premiums was led by motor insurance, which was down due to the lower vehicles sales.کاهش حق بیمه منجر شد توسط بیمه موتور که پایین بود با توجه به کاهش فروش وسایل نقلیه.

ناخالص مستقیم حق بیمه تحت, توسط شرکت های بیمه غیر زندگی کاهش یافته است 9.8% در سال در سال (y-o-y) در این مالی. کاهش حق بیمه منجر شد توسط بیمه موتور که پایین بود با توجه به کاهش فروش وسایل نقلیه. این بخش مانند آتش سوزی و بیمه بهداشت و درمان شاهد رشد در آوریل و مه.

داده ها از بیمه عمومی شورای اسلامی نشان می دهد که به طور کلی بیمه در دو ماه اول سال مالی جاری دیدم حق بیمه ناخالص در Rs 25,363.06 کرور نسبت به Rs 28,124.13 کرور روپیه در سال قبل است. شرکت کنندگان در بازار می گویند که غیر زندگی بیمه را ادامه خواهد داد کاهش رشد اقتصادی در این سال به عنوان وجود خواهد داشت هیچ بهبود در موتور های بیمه است که سهم بازار بزرگ در حق بیمه.

اخبار مرتبط

با توجه به عمومی بیمه شورای بیمه موتور (که شامل شخص ثالث و خود آسیب) سهم بازار 26.6%. در حالی که بیمه بهداشت و درمان دارای بالاترین سهم بازار در 36%. Mahesh مانیان, MD و مدیر عامل شرکت در Kotak کلی بیمه می گوید: “موتور حق بیمه را به ادامه مبارزه به عنوان پایه و تقاضا وجود ندارد در اقتصاد است. بنابراین صنعت قادر خواهد بود به رشد این موتور حق بیمه به تعداد وسایل نقلیه در جاده ها در حال رفتن به بسیار کمتر است. ما را دیده اند و نه افزایش قیمت حق بیمه شخص ثالث در سال جاری و من فکر می کنم آن را ادامه خواهد داد به رشد می کنند و ما نمی بینیم و احیای آن در کوتاه مدت است.”

در آوریل و مه بیمه موتور دیدم حق بیمه تومان 6,753.63 کرور نسبت به Rs 10,511.15 کرور روپیه در سال گذشته سقوط 35.7%. اما سلامت بخش شاهد رشد 7.5 درصد در دو ماه اول مالی جاری در Rs 9,122.18 کرور. داده ها از بیمه عمومی شورای اسلامی نشان می دهد که خرده فروشی, سلامت شاهد رشد بالاتر در 14.23 درصد گروه بهداشت طرح شاهد رشد 6.75% در این مالی.

با توجه به مراقبت های رتبه بندی خاموش و رشد در اقتصاد و کاهش در بخش های کلیدی مانند خودرو و ساخت است که انتظار می رود تاثیر منفی غیر زندگی بیمه صنعت است که می تواند جبران بخشی از این بیماری همه گیر ایجاد علاقه در سلامت بخش.

آیا می دانید چه شده است ؟ FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de