بنگلادش سلامت رسمی عذر خواهی برای ویروس نظرات و سرزنش ‘با عجله اسکریپت

آزاد به نظر می رسد در روزانه COVID-19 بولتن در روز پنج شنبه برای اولین بار پس اخیر خود بهبودی از بیماری تنفسی ناشی از ویروس و گفت: coronavirus عفونت می تواند باقی بماند دیگر برای ‘دو تا سه سال.

حمل و نقل جاده ای وزیر Obaidul Quader پاره پاره به سلامت بالا رسمی برای ‘غیرمسئولانه’ نظرات در زمانی که بنگلادش است دست و پنجه نرم کردن با مشکلات coronavirus بیماری همه گیر است که بیمار بیش از 100 ، 000 نفر است.

در بیانیه روز جمعه DGHS گفت: دانشگاه آزاد اسلامی شد ‘عمیقا با عرض پوزش برای سردرگمی ایجاد شده توسط این بیانیه است. این اسکریپت که به او خواندن از در آنلاین جلسه شده بود با عجله آماده شده و به این ترتیب او نمی تواند به دقت بررسی محتویات آن را قبل از رفتن این DGHS گفت.

دانشگاه آزاد اسلامی پس از آن متوجه شدم که او بیانیه می تواند باعث عدم اطمینان و به عنوان مثل DGHS کارگردانی رسانه ها به نقل قول از e-بیانیه مطبوعاتی به جای آنلاین جلسه.

“Coronavirus وضعیت است و نه پایان دادن به در دو تا سه ماه” دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در جلسه, و اضافه کرد که فرض خود را بر اساس تجارب مختلف در کشورهای دیگر و نظرات کارشناسان بهداشت عمومی.

“آن را برای حداقل دو تا سه سال بیشتر هر چند سطح از عفونت ممکن است بالا باقی می ماند,” او گفت:.

بعد Azad روشن است که coronavirus وجود داشته باشد در کشور تا زمانی که موفق واکسن را اختراع کرد و با موفقیت اعمال شده به تعداد کافی از مردم که ممکن است دو تا سه سال و یا حتی بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de