بایدن باز می شود 13-نقطه استفاده به عنوان تهمت محبوبیت قطره به هفت ماه اخیر: رویترز/ایپسوس نظرسنجی

در ژوئن 10-16 نظرسنجی 48 درصد از رای دهندگان ثبت شده گفت: آنها را به عقب بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد در Nov. 3 انتخابات در حالی که 35 درصد گفتند که حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن مزیت بزرگترین ثبت شده توسط رویترز/ایپسوس نظرسنجی پس از دموکرات ها آغاز شد و دولت خود را معرفی مسابقات این سال به انتخاب حزب خود را نامزد به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. مشابه نظرسنجی سی ان ان از اوایل این ماه نشان داد که بایدن با 14 نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان ثبت شده.

رویترز/ایپسوس نظرسنجی همچنین نشان داد که 57 درصد از ما بزرگسالان سایتهای تهمت عملکرد در دفتر در حالی که فقط 38 درصد تایید و مارک و تهمت را پایین تصویب امتیاز از ماه نوامبر زمانی که کنگره در حال انجام آن استیضاح تحقیق خواه رئیس جمهور.

در پاک کردن علامت هشدار دهنده برای مغلوب ساختن پیشی جستن خود را در حمایت از پایه به نظر می رسد فرسایش. آمریکا خالص تصویب تهمت پایین است 13 امتیاز از ماه مارس تا ماه ژوئن کاهش هر ماه که در طول.

تغییر در نظر می آید که آمریکایی ها whipsawed توسط coronavirus همه گیر متعاقب آن فروپاشی اقتصادی و فوران خشم و سرخوردگی زیر متعدد مرگبار درگیری بین پلیس و آمریکایی های آفریقایی تبار از جمله مرگ در ماه گذشته جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که اخراج تهدید coronavirus در اوایل sparred با دولت فرمانداران به عنوان آنها سعی کردند به سرعت گسترش آن و تحت فشار قرار دادند تا مقامات اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان در مورد افزایش خطرات ناشی از انتقال.

بیش از 116,000 مردم در ایالات متحده درگذشت از ویروس و بیش از 2.1 میلیون نفر آلوده شده اند با دور ترین در جهان است. برخی از کشورهای که بازگشایی مانند فلوریدا و آریزونا و تگزاس در حال دیدن یک پرش در موارد.

در مجموع 55 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها مخالف از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus در حالی که 40 درصد تایید شده است که کمترین خالص تایید برای رئیس جمهور در مورد این موضوع پس از رویترز/ایپسوس شروع به ردیابی سوال در اوایل ماه مارس.

مغلوب ساختن پیشی جستن لبه در اقتصاد

رئیس جمهور همچنین با انتقاد شده است برای راه او در پاسخ به این تظاهرات بودند که برانگیخته توسط فلوید را کشتن.

در حالی که نزدیک به دو سوم از پاسخ دهندگان همدردی با معترضان با توجه به نظرسنجی مغلوب ساختن پیشی جستن است آشکارا flirted با استقرار نظامی به “تسلط” آنها را. در اوایل این ماه پلیس در واشنگتن زور مسالمت آمیز معترضان به طوری که تهمت می تواند ژست برای عکس در مقابل یک کلیسا در نزدیکی کاخ سفید است.

به عنوان کسب و کار توقیف در سراسر کشور به دلیل coronavirus مستندات آمریکایی ها به طور فزاینده تبدیل شده است تمرکز خود را به اقتصاد و اشتغال به عنوان یک نگرانی.

در آن منطقه مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز دست بالا بیش از بایدن. چهل و سه درصد از رای دهندگان ثبت شده گفت: آنها فکر می کردند تهمت خواهد بود بهتر مباشر اقتصاد از بایدن در حالی که 38 درصد گفت: بایدن بهتر خواهد بود.

رویترز/ایپسوس نظرسنجی انجام شد آنلاین به زبان انگلیسی در سراسر ایالات متحده است. نظرسنجی جمع آوری پاسخ از 4,426 بزرگسالان آمریکایی از جمله 2,047 فتح کرد گرفته شد دموکرات ها و 1,593 خواهان. این نظرسنجی تا به حال اعتبار فاصله اندازه گیری دقت از به اضافه یا منهای 2 درصد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net