بایدن سرب وسیعتر به 12 امتیاز بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید فاکس نیوز نظرسنجی

واشنگتن ژوئن 19

حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن چشمگیر 12-نقطه سرب بیش از رئیس جمهور کنونی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مسابقه برای کاخ سفید با توجه به فاکس نیوز, نظر سنجی که در آن اکثریت رای دهندگان اشاره کرد و نژاد پرستی و بیکاری و بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان تهدیدات عمده برای ثبات کشور است.

به عنوان مبارزات انتخاباتی برای نوامبر 3 انتخابات ریاست جمهوری به تدریج طول می کشد خاموش پس از چند ماه توقف با توجه به مواج COVID-19 همه گیر فاکس نیوز گفت: به عنوان کانال مورد علاقه رئیس جمهور گزارش داد که بایدن اتحاد گسترده تر این نظرسنجی حاشیه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

ماه گذشته بایدن به حال یک مزیت هشت امتیاز در برابر تهمت است که به دنبال انتخاب مجدد در جمهوری بلیط. در حال حاضر بایدن افزایش یافته سرب خود را به 12 امتیاز در این گزارش گفت:.

با توجه به روباه نظرسنجی طبق نظرسنجی انجام شده بین ماه های ژوئن 13 و 16 عنوان بسیاری از 50 درصد از پاسخ دهندگان به حمایت بایدن در برابر 38 درصد برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

اکثریت پاسخ دهندگان گفت که نژادپرستی بیکاری و coronavirus تهدید عمده ای برای ثبات کشور, نظرسنجی نشان داد.

با توجه به نظرسنجی بایدن حامیان به مراتب بیشتر احتمال دارد به می گویند که از ترس تهمت برنده ممکن است رای خود را انتخاب (63 درصد) نسبت به می گویند آن است که شور و شوق برای بایدن (31 درصد).

“این قضیه صادق است در میان کسانی که پشتوانه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از حامیان او می گویند شور و شوق و انگیزه (62 درصد) و نه از ترس بایدن می تواند برنده (33 درصد) ،

“احساسات منفی مانند ترس و اضطراب و خشم می تواند قدرتمند محرکها برای مشارکت سیاسی می گوید:” دارون شاو که انجام فاکس نیوز در نظرسنجی ها با حزب دموکرات کریس اندرسون.

“عدم شور و شوق برای بایدن, اما, آیا, ایجاد, باز, برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تعریف او را از لمس و نه تا به وظیفه” شاو به نقل شد.

با توجه به RealClearPolitics که آهنگ تمام نظر سنجی های ملی بایدن به طور متوسط منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن با 8.8 درصد است.

بایدن آگهی در چهار نفر از پنج میدان نبرد متحده, Florida, پنسیلوانیا, ویسکانسین و آریزونا. این دو در یک کراوات در کارولینای شمالی با توجه به RealClearPolitics.

علاوه بر این در میان COVID-19 همه گیر و سراسری علیه خشونت پلیس بیشتر رای دهندگان دیدن بایدن به عنوان همدلانه و احترام فاکس نیوز گزارش داد.

چهل و هفت درصد می گویند عبارت “مراقبت در مورد افرادی مثل من” توصیف بایدن در مقایسه با 37 درصد که می گویند آن را متناسب با مغلوب ساختن پیشی جستن.

پنجاه و سه درصد بر این باورند بایدن احترام اقلیت نژادی در حالی که 35 درصد که می گویند همین مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما تهمت است را رد کرد و نتیجه این نظر سنجی گفت: در روز پنج شنبه که بسیاری از نظر سنجی شد “جعلی” و یک شکل از “سرکوب کنند.”

“آن را مانند با هیلاری (کلینتون),” او گفت: با اشاره به سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری در سال 2016. “من پشت در پای صندوق های رای در میدان نبرد متحده در هر نظرسنجی و پس از آن من به پایان رسید تا برنده تمام کسانی متحده … و برنده می گوید که من حتی قرار بود در بازی.” “ما برنده میشیگان ما برنده ویسکانسین – بزرگ ایالات – بنابراین ما بودند و من باور نمی کنم ما در حال پشت سر گذاشت چرا که در نظر سنجی های ما جلوتر است. ما سنجی و در نظر سنجی های ما جلو هستید” او به نقل از به نقل از فاکس نیوز.

او افزود که بسیاری از نظر سنجی شد “جعلی” و به عنوان “سرکوب سنجی” چرا که آنها طراحی شده است به “نگاهی به مردم شور و شوق به دور است.”

مسابقه تبدیل به یک موضوع مهم در ذهن رای دهندگان پس از رئیس جمهور رسیدگی به این اعتراضات در واکنش به کشته شدن 46 ساله آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در مینیاپولیس در حالی که در بازداشت پلیس.

رئیس جمهور تهمت شده است به شدت مورد انتقاد قرار دارد راه او به کار گرفته coronavirus وضعیت در آمریکا سخت ترین-آمار کشور توسط COVID-19 بیماری همه گیر. همه گیر همچنان به تاخت و تاز بهداشت و امور مالی آمریکایی است.

ایالات متحده به 2.1 میلیون نفر از coronavirus و بیش از 117,000 نفر کشته شده اند.

با توجه به کروناویروس بحران تعدادی از آمریکایی ها که در زمینه بیکاری عبور 45.7 میلیون دلار این کار گروه گفت: در روز پنج شنبه.

بزرگترین اقتصاد جهان شاهد یک رکود پس از کسب و کار شروع به بسته شدن سه ماه پیش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus با نرخ بیکاری بالا رفتن به 13.3 درصد در آوریل و میلیون ها نفر از اخراج گزارش شده در هر هفته. —PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net