بیهار مجمع انتخابات: ساعت مودی تومان 50,000-کرور طرح است که می تواند به نوبه خود در لوزان در اطراف برای Nitish کومار

migrants in bihar, migrants job schemeساعت نارندرا و بیهار سانتی متر Nitish کومار راه اندازی خواهد شد Garib Kalyan Rojgar Abhiyan از Telihar روستا در خگریا منطقه در روز شنبه.

نارندرا نخست وزیر را راه اندازی ‘Garib Kalyan Rojgar Abhiyan’ از بیهار ایجاد کرد در روز شنبه. این طرح با هدف ارائه فرصت های شغلی برای کارگران مهاجر. طرح راه اندازی خواهد شد از Telihar روستا در خگریا منطقه بیهار. ساعت مودی پرده این طرح از طریق ویدئو کنفرانس در حضور بیهار وزیر Nitish کومار و معاون وزیر Sushil مودی. رئیس وزرای 5 کشورهای دیگر — اوتار پرادش Madhya Pradesh, Rajasthan, Jharkhand و Odisha را نیز به حضور در این رویداد.

تصمیم به راه اندازی یک طرح برای مهاجران از بیهار بسیار مهم است به عنوان آن می آید فقط پیش از انتخابات مجلس برنامه ریزی برای بعد از این سال. اولین آزمون PM مودی پس از coronavirus همه گیر و مستند است که به دنبال خواهد آمد در ماه نوامبر در ایالت بیهار در شرق و غرب دولت خواهد رای برای انتخاب یک دولت جدید است. ساعت مودی و احزاب سیاسی را در درک که هجوم عظیمی از مهاجران در دولت آورده است که خشم در برابر Nitish کومار دولت می تواند یک عامل کلیدی در انتخابات و در نتیجه تامین امنیت خود رای است که باید برای برنده شدن در انتخابات.

اخبار مرتبط

تومان 50,000-کرور Garib Kalyan Rojgar Abhiyan در درجه اول تمرکز بر شش کشور از جمله بیهار که در آن حداکثر کارگران مهاجر بازگشته اند در طول مستند. تحت این طرح 125-روز اشتغال ارائه خواهد شد به مهاجران. دولت انتخاب شده است بیش از 25 ، 000 مهاجر کارگران در هر 116 مناطق در سراسر Bihar, Uttar Pradesh, Madhya Pradesh, Rajasthan, Jharkhand و Odisha.

انتخاب 116 مناطق برآورد شده برای پوشش حدود دو سوم از کارگران مهاجر که بازگشته اند.

با این نسخهها کار تحت Garib Kalyan Rojgar Abhiyan شامل ساخت و ساز از مرز جاده حفر چاه ساختمان یک گرم panchayat bhavan و مسکن برای ایجاد دارایی های روستایی.

این طرح در حال نورد متحده پس از اتمام کار از مهارت نقشه برداری از مهاجران. اعتقاد بر این است که دولت با هدف رسیدن به ناراحت مهاجران با استخدام آنها برای رشد و نمو این نسخهها کار به عنوان انتخابات تاریخ نزدیک در بیهار.

بیهار است که این کشور بزرگترین منبع از کارگران مهاجر. آن است که در حال حاضر حکومت اتحاد BJP-JDU-LJP. آن است که به رهبری Nitish کومار. موضوع مهاجران موظف است به گلوله برفی در انتخابات و تعیین سرنوشت Nitish کومار-led داد و grand داد رهبری RJD.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de