چین می گوید: ‘در حال حاضر’ آن را نه بازداشت هر سربازان هندی

پکن ژوئن 19

چین روز جمعه گفت که “فعلا” است بازداشت هر سربازان هندی در میان گزارش می دهد که چینی نظامی در زمان برخی از هندی سربازان اسیر پس از یک برخورد مرگبار در Galwan دره در 15 ژوئن.

این بیانیه کوتاه وزارت خارجه چین, سخنگوی ژائو Lijian یک روز پس از ارتش هند گفت که تمام سربازان هندی که در درگیری با ارتش چین در Galwan دره در شرق لاداخ در دوشنبه شب برای محاسبه شده اند.

“تا آنجا که من می دانم که چین در حال حاضر است نه بازداشت هر هندی پرسنل” ژائو گفت: رسانه های توجیهی را در اینجا در حالی که پاسخ دادن به سوالات در زمان بن بست بین هندی و چینی سربازان در Galwan دره.

همچنین بخوانید: چین واکنش نشان می دهد با احتیاط به نصب خواستار تحریم محصولات خود در هند می گوید که ارزش روابط

پرسید: اگر هر چینی سربازان بازداشت شده توسط هند گفت: “چین و هند (که) در یک گفت و گو برای حل و فصل این موضوع در زمین از طریق دیپلماتیک و نظامی کانال. من نمی هر گونه اطلاعات شما در لحظه”.

“من می خواهم به تکرار است که با توجه به وضعیت جدی در Galwan دره سمت راست و اشتباه بسیار روشن است و به طور کامل مسئولیت نهفته است با طرف هندی,” او گفت:.

“چین ارزش های ما روابط دو جانبه. ما امیدواریم که هند می تواند با چین به طور مشترک حفظ دراز مدت توسعه روابط دوجانبه” از سخنگوی وزارت امور خارجه گفت:.

ده هندی پرسنل ارتش از جمله دو رشته آزاد شده توسط ارتش چین روز پنج شنبه پس از سه روز مذاکرات, مردم, آشنایی با توسعه گفت: در دهلی نو.

برخورد در Galwan دره بزرگترین رویارویی بین دو ارتش پس از سال 1967 درگیری در Nathu لا زمانی که هند از دست داده و حدود 80 سربازان در حالی که مرگ و میر بر طرف چینی بود بیش از 300.

هند و چین مرز اختلاف را پوشش می دهد 3,488-متر-طولانی لاک. چین ادعا می کند آروناچال پرادش به عنوان بخشی از جنوب تبت در حالی که هند و مسابقات آن است.

در ضمن اظهار نظر در یک سوال در هند انتخابات را به شورای امنیت سازمان ملل متحد به عنوان یک غیر عضو دائم ژائو گفت که شورای امنیت سازمان ملل است یک عضو مهم به حمایت از صلح و امنیت بین المللی پیروی از منشور سازمان ملل متحد.

به عنوان یک عضو دائم چین خواهد بود به منظور افزایش همکاری با همه احزاب از شورای امنیت سازمان ملل از جمله به تازگی انتخاب شده غیر عضو دائم به طور مشترک انجام مسئولیت های داده شده توسط منشور سازمان ملل متحد است.

خواسته در مورد چین موضع در سازمان ملل متحد اصلاحات گفت: “موضع چین در سازمان ملل متحد اصلاحات سازگار و روشن است”.

چین در گذشته گفته است که وجود دارد تفاوت عمده میان اعضای سازمان ملل متحد بیش از UNSC اصلاحات.

پکن را حفظ کرده است که “بسته راه حل” باید به جای منافع و نگرانی از تمام احزاب است. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de