Fernandes پنالتی بدست آورده ایالات نقطه در تاتنهام

آن را نگاه کرده بود به عنوان اینکه هلندی استیون Bergwijn در نیمه اول اعتصاب خواهد ثابت کند به اندازه کافی برای احیای تاتنهام را متزلزل امید راهیابی به لیگ قهرمانان.

اما ایران با پل پوگبا در نیمه دوم جایگزین برای اولین حضور خود را پس از ماه ژانویه به دلیل مصدومیت کشیده خود شکست نخورده اجرا در تمام مسابقات به 12.

راموس بلافاصله افزود: برخی از جرقه به ایران را به بازی و آن را دریبل مجبور است که یک دست و پا چلفتی مقابله با Eric Dier به تن پنالتی که Fernandes اخراج گذشته Hugo Lloris.

ایالات فکری به حال یکی دیگر از مجازات اعطا در زمان توقف زمانی که Fernandes رفت و بیش تحت چالش از Dier اما VAR درستی حکم به سمت خانه را تسکین.

تاتنهام باقی مانده در هشتمین نقطه در 42 امتیاز در حالی که در ایران هستند و پنجم را در 46 دو امتیاز پشت سر چهارم-چلسی قرار می گیرد.

معمول قبل از مسابقه موسیقی نعره میکشید اطراف خالی 62,000-seater ورزشگاه اما پس از سوت منفجر وهم آور سکوت تبار — طبیعی جدید در لیگ برتر پس از راه اندازی مجدد از توقف ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

با وجود عدم فضای وجود دارد هیچ کمبود انرژی در این زمینه در اغلب چابک برخورد.

اعتصاب عالی

مارکوس Rashford استفاده می شود که این استراحت طولانی برای بهبود یافتن از یک مصدومیت تقریبا به ایران منجر شود و پس از 21 دقیقه زمانی که خود را نزدیک برد شلیک نگه داشته بود با Lloris است ،

این تاتنهام بود که رفت پیش رو هر چند مدت کوتاهی پس از آن.

Bergwijn مشخص شده اسپرز اولین با یک اعتصاب عالی در برابر منچستر سیتی در ماه فوریه نشان داد و دوباره همین دلیل این باشگاه امضا کرد او از PSV آیندهوون در نقل و انتقالات ژانویه.

اعتصاب خود را پس از کنگره اجرا شد شدید اما مستقیم David de Gea که تنها می تواند منحرف کردن آن به شبکه است.

این دروازه بان اسپانیایی را بسیار بهتر به زودی پس از زمانی که او نوک Son Heung-حداقل هدر بر روی نوار.

پوگبا جایگزین بی اثر فرد فقط به گذشته ساعت و متحد شدند و بلافاصله خطرناک تر است.

دو بار آنتونی رزمی نگاه خاصی به تساوی اولین بار از زمانی که Dier ساخته کشویی رهگیری به بلوک خود را به ضرب گلوله کشته و سپس هنگامی که Lloris تولید خیره کننده پرواز را نجات دهد.

پیروزی را راه اندازی اسپرز به شکار یک-یک به پایان برسد اما Dier را بثورات مقابله با آنها را نا امید.

آن می توانست بدتر برای خوزه مورینیو ، پس از VAR اجازه ایالات جایگزین ماسون گرینوود رفت agonisingly نزدیک به ربودن یک برنده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de