چگونه, مدرن, خرده فروشی باید پاسخ به Covid-19

Creating an ownable and unique retail experience should be top of mind on any given dayایجاد یک ownable و منحصر به فرد تجربه های خرده فروشی باید بالای ذهن در هر روز داده شده

توسط دومینیک تویفرد

خرده فروشی در هند همواره پر جنب و جوش امر است. عمل خرید است که به طور کلی یک رویداد هیجان انگیز و اغلب خانواده متمرکز با مصرف کنندگان مشتاق به لمس و احساس محصولات و تعامل با کارکنان فروشگاه.

اخبار مرتبط

در حالی که این فعالیت ها شده اند وجود ندارد و برای سه ماه گذشته 8 ژوئن نمایندگی یک نقطه عطف قابل توجهی با مراکز خرید باز دوباره در مناطق امن. این ارائه خواهد شد خرده فروشان با افزایش قابل توجهی, اما این به آن معنا بخش خواهد شد بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول’?

رفتارهای جدید

برای هفته تفکر هند مصرف کنندگان شده است ، reconditioned است, و رفتارهای دیده اند قابل توجه شیفت. بی خیال خرید در حال حاضر شده است با ارزانی نگرانی در مورد اجتماعی فاصله و ایمنی.

برای بسیاری از افراد تمایل به صرف شده است محدود اقتصادی عدم قطعیت است. برای کسانی که می, صفحه اصلی, سلول افزایش یافته و خرید آنلاین. یک نگاه سریع در Swiggy نشان می دهد که یک میزبان از عمده FMCG بازیکنان فیزیکی فروشگاه های مواد غذایی و برنامه ریزی با عدم انتخاب جدید رفتار مصرف کننده شده اند و حتی بیشتر تو رفتگی در دیوار خرده فروشان را وارد فضای آنلاین.

در حالی که این ممکن است از ضرورت و نه در دراز مدت استراتژیک تاسیس شده است.

فقط احتیاط کافی نیست. هند علاقه ای برای فروش خرده فروشی خواهد شد تا در برگشتاندن به خریداران. به تازگی معرفی صنعت-استاندارد سیستم های صف بندی و افزایش ذخیره تمیز کردن رژیم نمی تواند در نظر گرفته شود به عنوان نقطه فروش منحصر به فرد.

در مواجهه با کمتر مشتریان اما همان مقدار از رقابت هند خرده فروشان نیاز به بررسی مجدد محل خود را در یک پست-همه گیر جهانی است. مناسب احتیاط است که باید داشته باشند اما یکی به فراتر از آن.

باز

ایجاد یک ownable و منحصر به فرد تجربه های خرده فروشی باید بالای ذهن در هر روز داده شده; حوادث اخیر معنی این تبدیل شده است بسیار مهم. به همان اندازه خرده فروش, پاسخ باید مشاهده از طریق لنز با نام تجاری.

نیاز است که بیش از فقط ” شروع مجدد عملیات. خرده فروشان نیاز به در نظر گرفتن نیاز اساسی ‘restage’. خرده فروشان باید برای ایجاد مکان های که در آن مردم می خواهید به; میل که آنها ایجاد در مصرف کنندگان باید خود را از فروشگاه های فیزیکی بهتر از گزینه های دیگر — که آیا آنها در فروشگاه های رقیب و یا کانال های آنلاین.

به عنوان یک نقطه شروع وجود دارد مهم و حیاتی ضرورت است که خرده فروشان می تواند تلنگر به فرصت هایی که کمک خواهد کرد که restage مارک های خود را.

نمایش همدلی و سخاوت: Covid-19 نشان دهنده شاید اولین تجربه جهانی است که تحت تاثیر قرار همه ما است. اگر خرده فروشان در ادامه به صورت عادی آنها را به نظر می رسد قطع شده و از لمس. نمایش همدلی و سخاوت (از روح به جای تخفیف) خواهد بود و مهم تر از همیشه.

بهبود خدمات: انسان ابعاد چهره به چهره مخاطب نمی تواند تکرار شود آنلاین. مردم ارزو تماس انسان در حال حاضر بیشتر از همیشه و خرده فروشان باید دو برابر را در مفید و معتبر خدمات مراسم.

همچنین, اگر, اجتماعی, فاصله, ادامه, مارک های خود را به نیاز به آن را به دلیل صف بندی یک مشکل همیشگی در خرده فروشی. در نظر گرفتن یک برگ از مواد غذایی آنلاین راهکار می تواند قبل از رزرو زمان اسلات ترجمه برای ذخیره بازديد? این امر حل مشکل ازدحام بیش از حد و بالا بردن تجربه های خرده فروشی از طریق ایجاد یک مطلب شخصی و مشاوره راه حل-خدمات مبتنی بر تجربه است.

ایجاد عاطفی قله: در نهایت خرده فروشان نیاز به ماشه شور و هیجان و فکر می کنم بیشتر شبیه فیلم های مدیران برای ایجاد احساسی ” قله ” در سفر مشتری. زمان آن است که خرده تجربیات منتقل سوزن همواره از خوب به فوق العاده است. به خوبی انجام می شود این روش جابجا رقابت و برگ مشتریان قدرتمند با خاطرات.

زمینه تغییر کرده است نیاز است که بیشتر با فشار دادن اما چالش های آشنا — به مشتریان دلایل قانع کننده ای برای بازدید از فروشگاه خود را. در حال حاضر زمان برای فرو رفتن عمل و restage.

نویسنده مدیر کسب و کار در Fitch, هند

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de