چگونه املاک و مستغلات در هند را در پست COVID-19 جهان

real estate, real estate in India, post COVID-19, office spaces, construction technologies, home automation, IoT, AIبخش املاک و مستغلات را مجبور به دوباره اختراع خود را به درک, درک, برنامه ریزی و پیاده سازی در ابتکاری جدید راه هایی برای دیدار با ظهور شرایط جدید است.

COVID-19 نهفته است همه ما در بسیاری از جهات تغییر شیوه زندگی ما ارزش ها و اعتقادات قابل توجهی است. با توجه به این که جمعی ما حافظه کوتاه است, به عنوان توسط اثبات وقایع گذشته COVID است که هنوز هم رفتن به یک مقدار طولانی مدت تاثیر بر ما. و برخی از این تبدیل به بخشی دائمی از خودآگاه ما را ، راه ما زندگی می کنند و بیشتر از آن راه ما می خواهیم به زندگی می کنند در حال رفتن به تحت تاثیر ملک بخش در یک راه بزرگ است.

این بخش را دوباره اختراع خود را به درک, درک, برنامه ریزی و پیاده سازی در ابتکاری جدید راه هایی برای دیدار با ظهور شرایط جدید است. زمان برای کسب و کار به عنوان معمول است و خلاق اختلال باید هنجار. در حالی که آن را بی درنگ به بخش املاک و مستغلات به بازگشت به تخته رسم آن را نیز ارائه می دهد راه های جدید برای کشف نوآوری های جدید نیز به سرعت در مسیر استفاده از فن آوری های جدید می شود آن را ساخت فن آوری اتوماسیون صفحه اصلی IoT یا AI. این برنامه ریزی نیاز به ترکیب تغییر هنجارهای اجتماعی فاصله تحرک تراکم و سلامت ملاحظات.

اخبار مرتبط

مفهوم کار از خانه در واقع گرفتار در سراسر طیف است اما به طور خاص قابل توجه برای millennials در آن و مرتبط با بخش. پست COVID این دفاتر باید وزوز دوباره, اما قطعا نه به عنوان قبل از آن. این است که تا حد زیادی تحت تاثیر مسکونی و تجاری بخش های آن را نیز نیاز به عامل مورد نیاز از افزایش فاصله و دیگر نگرانی های بهداشتی. E-commerce برداشتن در راه بزرگ در طول همه گیر نیز تا حد زیادی به تاثیر مراکز خرید و انبارداری در راه های مختلف. کمتر نیاز به سفر برای کار و یا گردشگری را کاهش می دهد تقاضا برای بخش مهمان نوازی نیاز از فضا. اختلال در طول همه گیر خواهد درایو نیز خریداران بالقوه برای رفتن برای نزدیکی به اتمام خواص به جای در طول راه اندازی به جز مارک های آنها اعتماد. بخش املاک و مستغلات نیاز به کار کردن راه های جدید به طور موثر مقابله با ظهور ابعاد برای حفظ خود است.

اما شهرنشینی است و نباید متوقف شود اما کمی آهسته مطمئنا پس از همه گیر برای برخی از زمان. تقاضا برای تمام دارایی در جریان است وجود داشته باشد و افزایش در طول زمان. این محصول و عوامل آن را تحریک مشتریان باید متفاوت از آنچه که ما امروز داریم. احتمالا زندگی در شلوغ مرکز شهر ممکن است باقی می ماند انتخاب ارجح و تقاضا ممکن است سرپا نگه داشتن ماهواره ای شهرستان ارائه کیفیت بهتر زندگی. بازاریابی از خواص را تحت تغییرات در آن تمرکز خواهد شد در جزئیات آن گنجانده شده به آنها را امن احساس. می شود آن را مناسب فضاهای عمومی صدا فعال کنترل و امن تر متمرکز تهویه مطبوع بزرگتر آسانسور و غیره.

برنامه ریزی برای مجتمع های مسکونی و خاص واحد مسکن است که انتظار می رود به تغییر فوق العاده است. در حالی که بزرگتر فضاهای عمومی و گردش مناطق را افزایش بزرگ در استخر ممکن است یک چیزی از گذشته. فردی خانه نیاز به یک محل و یا دو تا دو تا به عنوان دفتر کار برای خود و یا همسر و یا بچه ها. نیاز شخصی بالاتر فاصله نیز برای مناطق باز مانند بالکن به احتمال زیاد فشار تا مناطق واحد. به طور مشابه برای فضاهای اداری نیاز به اجتماعی فاصله معنی طراحی مجدد از cubicles و ایستگاه های کاری. این متمرکز تهویه مطبوع نیز نیاز به فن آوری مداخلات برای جلوگیری از گردش خون از ویروس ها. در همه این موارد نیاز به اجتناب از دست زدن به کنترل آسانسور روشنایی و غیره را با استفاده از دستور صوتی فعال می شود کنترل. این مداخلات به صورت بی وقفه در دسترس بودن اینترنت با پهنای باند بالا خواهد بود اجباری و همچنین ظرفیت بالاتر و یا افزایش تعداد آسانسور خواهد بود هنجار.

بازار فعلی املاک و مستغلات سناریو با موجودی زیادی از به تاخیر افتاد و هنوز هم در خانه های ناتمام خواهد درایو خریداران نسبت تقریبا تکمیل پروژه نیاز به سازندگان برای قرار دادن در مقدار بزرگتر سرمایه گذاری به پروژه های خود را. نگهداری این افزایش سرمایه گذاری را ایجاد بار مالی اضافی که ضرورت تکمیل پروژه ها در کوتاه ترین زمان ممکن برای آنها قادر به فروش خواص خود را به خریداران برای تولید منابع است. به حداقل رساندن زمان ساخت و ساز با استفاده از فن آوری های ساخت و ساز خواهد بود ضروری است. این فن آوری برای ساخت و ساز های مدولار مانند پیش ساخته, سیستم, قالب, سیستم های ساخت و ساز فولاد و غیره در حال حاضر در رواج به حدی اما پست Covid را تبدیل به یک هنجار شده است. این فناوری همچنین می تواند دستور عدم در دسترس بودن نیروی کار به ویژه کارگران مهاجر که ممکن است بازگشت به اندازه کافی سریع. نیاز با کیفیت بسیار آگاه مشتریان از امروز نیز برای تماس های صنعتی ساخت و ساز در یک راه بزرگ است. این Covid همه گیر قطعا پیگیری سریع این روند انتقال به فن آوری های جدید.

هیچ کس مطمئن است که ما باید بیش از Covid یا حداقل ترس از آن است قطعا رفتن به تغییر واقعیت بخش قابل توجهی احتمالا بهتر است. این ممکن است inflexion لحظه برای بخش املاک و مستغلات را قادر می سازد آن را به فکر می کنم دوباره و reimagine در این Covid واقعیت است.

(توسط Rajesh Goel, مدیر کل NAREDCO)

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de