IKEA, راه اندازی, طراحی, فن آوری پلت فرم برای تبدیل فضاهای

Developed by IKEA's research and design lab Space10, it would be a platform on which experiments can be perceived for building homes using next generation technologies.طراحی و توسعه توسط IKEA تحقیقات و طراحی آزمایشگاه Space10 این امر می تواند یک پلت فرم که در آن آزمایش می توان درک برای خانه سازی با استفاده از نسل بعدی فن آوری.

سوئدی شرکت مبلمان IKEA راه اندازی کرده است یک پلت فرم وب – everydayexperiments.com – برای طراحی و کارشناسان فن آوری به کار بر روی ایده هایی برای عصر جدید و یا خانه های دیجیتال.

طراحی و توسعه توسط IKEA تحقیقات و طراحی آزمایشگاه Space10 این امر می تواند یک پلت فرم که در آن آزمایش می توان درک برای خانه سازی با استفاده از نسل بعدی فن آوری.

اخبار مرتبط

این آزمایش انجام می شود با استفاده از هوش مصنوعی (AI) یادگیری ماشین (میلی لیتر) واقعیت افزوده (AR) و فضایی هوش.

این پلت فرم را جمع آوری برخی از جالب ترین تکنولوژی و طراحی استودیو به نمایش گذاشتن یک سری از آزمایش های دیجیتال که کشف راه های جدید برای تعامل با فضاهای زندگی ما در, IKEA گفت.

این آزمایش ها عبارتند از نوری سیستم صوتی با نظری طراحی نمونه اولیه با AR نرم افزار برای دیدن ‘ موسیقی در یک محیط – زمان واقعی تجسم صدا. یکی دیگر این نسخهها کار میکند در برداشت از مقیاس می یابد و جدید, راه های مفید برای استفاده بهینه و تبدیل فضاهای با استفاده از AR برنامه که اسکن دیوار در خانه به فاش کردن راه های جدید برای ایجاد قفسه در یک فضای در دسترس است.

“خانه های آینده باید در مورد مردم ، این یک محل برای همه به امن احساس راحتی و کنترل. تکنولوژی است که به سرعت تبدیل شدن به یک بخش حیاتی از IKEA تجربه مشتری و تجهیز خانه (persian) ارائه دهد. بودن یک ارزش محور نام تجاری ما تمرکز بر روی مردم و سیاره است. همانطور که ما وارد یک جدید دیجیتال دوران ما همچنین در حال بررسی راه های جدید برای ایجاد بهتر زندگی روزمره در خانه در حالی که حفاظت از حریم شخصی مردم,” Fredrik Axén دیجیتال مدیر هسته کسب و کار حق رای دادن اینتر IKEA سیستم های B, V, گفت:.

Bas Van De Poel, خلاق, مدیر Space10 گفت: “خانه به خصوص این روزها نقش مهمی در چگونه ما توسعه تعاملات روزمره و روابط. آن است که نه تنها محل که در آن ما زندگی می کنند اما جایی که ما کار تدریس به کودکان ما و جایی که ارتباط ما با جهان دیجیتالی. ما اعتقاد داریم ما بیشتر بدانید در مورد بعدی منحنی طراحی و نوآوری های تکنولوژیک بیشتر ما می تواند کمک به مردم برای ساختن فردا زندگی در خانه و با هر یک از دیگر حتی بهتر است.”

از طریق پروژه های جلو فکر کردن همکاران IKEA و Space10 هدف به طراحی راه حل های نوآورانه. شرکت استودیو و طراحان شامل Bakken & پشت زمینه, تصادفی, استودیو ManvsMachine, CIRG فیلیپ Pries Hennigsen, Stromlin مجموعه حلزون آلونسو هلمز و TimiOyedeji, در میان دیگران.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de